Astroloji

İkizler Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü İkizler burcu haftalık burç yorumu… İkizler burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, İkizler burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü İkizler yorumu ile keşfedin… 

İkizler Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yönetici gezegeniniz Merkür, 26 Ocak itibariyle Oğlak burcunda retro hareketi yapacak. Büyük ve öfkeli kararlar almamak için hiç doğru bir zaman olmayışı hakkında sizi uyararak başlamak istiyorum. Kafanızın ne kadar karışık olduğunun farkındayım. Sürekli olarak bir türlü kendinizi gerçekleştirememiş olduğunuz hissiyle boğuşuyor ve belki de bundan kaynaklı olarak panik hamleleri ile giderek daha fazla yalpalıyorsunuz. Hayatınızın kontrolünüz dışında gelişmesi sizi daha da hırçınlaştırırken neredeyse fiziksel sağlığınıza dahi etki ediyor. Uyku problemlerinizi giderek ciddileşiyor. Yeterli ölçüde dinlenemeyen zihniniz ve bedeniz her an size sorun çıkarabilir.

İkizler Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

İkizler Burcu 24 Ocak aşk

Uzun süre önce sonlandırdığınız arkadaşlıklar ya da irtibatı tamamıyla kesmiş olduğunuz akrabalarınızla yeniden temasınız söz konusu olabilir. Karşı taraftan gelen bu adıma karşın çekimser davranmanız daha doğru olabilir. Emrivakilerden hoşlanmayan karakteriniz, haberiniz olmadan yapılan sürpriz ziyaretleri hoş karşılamayacaktır.

Tüm ruhsal değişimlerinize rağmen ilişkiniz yüzünüzü güldürmeyi başarabilir! Partnerinize duyduğunuz çekim gün geçtikçe zapt edilemez bir boyut kazanıyor. Ona karşı adımlarınızı ürkekçe atmaktan artık vazgeçin. Aşkın iyileştirici gücü sizi onarıp, güçlendirebilir. Yeter ki biraz gardınızı indirmeyi başarın ve hislerinizi belli etmenin bir zayıflık olmadığının farkına varın.

İkizler Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

İkizler Burcu 24 Ocak para

Finansal durumuz dertlenmeyi gerektirecek ölçüde kötü değil fakat siz oldukça kaygılısınız. Yakın geçmişte yaşamış olduğunuz parasal sıkıntıların eşiğine yeniden düşmemek için hesap kitap işleriyle kafayı bozmuş durumdasınız. Biraz rahatlasanız mı artık? Maddi olarak şansınızın kesinlikle geri döndüğü bir yıldasınız. Üstelik artık çok daha güçlü ve tecrübelisiniz. Karşınıza ufak çaplı krizler çıksa bile soğukkanlılığınız artık bunların üstesinden gelebilir. Ayrıca iş hayatınızda oldukça desteklendiğiniz ve fikirlerinize değer verildiği bir dönemdesiniz. Bu da her an olası bir statü değişikliği demek.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu