Astroloji

İkizler Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler burcu haftalık burç yorumu… İkizler burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, İkizler burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü İkizler yorumu ile keşfedin… 

İkizler Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili İkizler burçları; haftamız çok güzel ve olumlu enerjilerle başlıyor; para haneniz ışıl ışıl parlıyor! Farkındalıklar açısından çok önemli bir hafta ve bunu kesinlikle değerlendireceğinize eminim. Kendinize ve ne istediğinize daha fazla kulak veriyor, sizin hayatınızın sizden başka kimseyi ilgilendirmediğini bu kez daha iyi anlıyorsunuz. Sonuçlarına katlanan sizseniz elbette ki karar veren taraf da siz olmalısınız. 

Haftanın ilk günü Ay, Terazi burcunda olacak ve özgürlüğünüze olan bağlılığınızın altında yatan tetikleyici güç de bu olacak. Geçen hafta depresif, kırılgan ve yer yer umudunuzu kaybetmiş hissettiğiniz. Bu hafta ise tüm bunların sadece gözünüzde büyüttükleriniz olduğu ile yüzleşecek ve kesinlikle daha güçlü hissedeceksiniz.  

İkizler Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

İkizler Burcu 21 Şubat aşk

22 Şubat Salı günü Ay bu kez Akrep burcunda olacak ve çoğu burcu hırçınlaştıran bu etki sizde duygusallığa neden olacak. İlişkisi olmayan İkizler, bu süreçte ciddi ve uzun soluklu ilişkileri arzuluyor gibi görünseler de bazılarınız buna gerçekten hazır değil. Bu dönemi küçük bir duygusal boşluk olarak değerlendirin ve geçici olduğunu unutmayın. Hayatınıza yeni birini almak için bu hafta kesinlikle doğru zaman değil. İnsanların gerçek yüzlerini görmekte veya size uygun olup olmadığını analiz etmekte algılarınız kapalı. Güven ve şefkat duygusunun peşindesiniz fakat bilirsiniz ki en başta herkes güven verir.  

İlişkisi olan İkizler ise bu hafta yoğun bir ilgi beklentisinde. Yukarıda söylemeyi unuttum ama bazı sağlık sorunları da yaşayabileceğiniz bir hafta. Ağrılarla başınız dertte. Baş ağrıları, diş ağrıları veya yorgunluk kaynaklı olarak vücut ağrılarıyla birlikte halsiz düşme gibi durumlar sizi duygusal olarak çok çok daha hassaslaştıracaktır. Dolayısıyla partnerinizden, ailenizden ya da yakın çevrenizden çok daha fazla ilgi görmeyi ve sizinle daha fazla vakit geçirmelerini bekliyorsunuz. Bu talepte haklısınız ama dozajı abartmamanızı ve karşı tarafın da yerine getirmek zorunda olduğu bazı sorumluluklar olduğunu görmezden gelmemenizi öneririm.  

İkizler Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

İkizler Burcu 21 Şubat para

Statünüz üzerinde etkili olacak olan Venüs ve Mars’ın Neptün’den desteklendikleri açı, büyük mucizeleri size çekiyor. İş ya da eğitim hayatınızda bu hafta sahiden de çift kişilikli gibisiniz çünkü bambaşka birine dönüşüyor ve dikkatleri de üzerinize çekiyorsunuz. İş birlikleri, ortaklıklar, keşfediliş, pozisyon değişikliği ve yatırımlar açısından şahane bir süreç geçiriyor olacaksınız. Lütfen siz de adımlarınızı bunun farkında olarak atın. Daha özverili, organize ve özgüvenli olmalısınız. Kaygı ve bir türlü yaptığı şeyden emin olamama duygusu bu süreçte size handikap oluşturabilecek tek şey ve şanslısınız ki onu etkisiz hale getirebilmek de sadece sizin elinizde. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu