Astroloji

Güneş Akrep Burcunda: Tutkularınızı Şımartmaya ve En Derin Arzularınızı Keşfetmeye Hazır Olun!

Yaklaşık her 30 günde bir Güneş yeni bir Zodyak burcunu ziyaret eder ve bu “sezon” boyunca, Güneş burcunuz ne olursa olsun, geçerli astrolojik titreşimin enerjisini hissedersiniz. Güneş Akrep burcunda geçişini 23 Ekim’de başlattı ve 21 Kasım’da sona eriyor… 

Akrep, Zodyak’ın üç su burcunun ikincisidir ve Boğa, Aslan ve Kova’yı içeren sabit kalitenin (veya üçlülüğün) bir parçasıdır. Bu burçlar güvenlik, sahaya bayrak dikme ve hakimiyet kurma ile ilgilidir. Bu burçlar altında doğan insanlar genellikle çalışkan, istikrarlı olur ve her konuda güçlü bir duruş sergilemekten korkmazlar. 

Aşırı tutkuyla renklendirilmiş kozmik bir döngünün derinliklerine dalıyoruz. Artık beğenilmek için güvenli orta yolu seçmek veya çatışmalardan kaçınmak yok. Akrep’in enerjisi, bir hedef üzerinde yoğunlaşmakla ilgilidir. Güç birleşmelerini, stratejik ittifakları ve sahne arkası gelişmeleri düşünün…  

En derin arzularınızı keşfetmeye ve gizli benliğinizle yüzleşmeye hazır mısınız?  

İşte 2021 Akrep sezonu güçlerinden faydalanmanın beş yolu: 

 

Güneş Akrep Burcunda Konaklarken Gizeminizi Koruyun! 

Özel hayatımızın ayrıntılarını dijital çağda nadiren koruyoruz, ancak gizemli Akrep entrika faktörünü ortaya çıkarmayı sever ve bizi biraz geri çekilmeye davet ediyor. Sosyal medyada her anlamlı anı belgelemeye bir ara ve insanların ne yaptığınızı merak etmesine izin verin. Biraz FOMO (fırsatı kaçırma korkusu) şimdi sizin yararınıza çalışabilir. Gerilimin gücü bir Akrep uzmanlığıdır! 

Baştan çıkarın, beklenti oluşturun… Sadece ufak ipuçları dağıttıkça, insanları izinizi takip etmeleri için kolayca baştan çıkaracaksınız. Meraklarının bir çılgınlığa dönüşmesine izin verin! 

Romantik İlişkilerinizi Renklendirin! 

Akrep’in erotik güçleri tartışılmaz ve onun sezonunu, kendi efsanenizi yazmak için en iyi zamanıdır. Ama bu sadece hızlı bir bağlantı kurmakla ilgili değil! Bu, yakınlığın, birleşmenin ve “sürekli özlemin” işaretidir. İkinin bir olduğu yerdir ve zihin, beden ve ruhun birliğinin keyfini çıkarmanızı ister. 

Bu mevsimde, bir öpücük asla sadece bir öpücük değildir, bu yüzden onu sıradan tutabileceğinizi düşünerek kendinizi kandırmayın. Enerji alışverişi, derinlemesine nüfuz eden bir göz kilitlenmesi bile, iki insan arasında görünmez bir bağ oluşturur. Birinin ruhuna pencereden bakmadan önce, o davetkar gözlerin arkasında neler olduğunu gerçekten öğrenmek isteyip istemediğinizi düşünün. Bazen uzaklara bakmak en iyisi olabilir… Ve hatta çekip gitmek! 

Akrep, hem kıskançlığın hem de dönüşümün burcu olduğu için etik tekeşlilik, çok eşlilik ve diğer güncel konular hakkında yeni düşünceler keşfedebilirsiniz. Örneğin, Esther Perel’in aşk, şehvet ve tek eşliliğin geleceği üzerine SXSW konuşmasına göz atın. 

Şehvetli yaşam gücü enerjinizle temasa geçmenin birçok başka yolu da var. Olduğunuz yerde kalçalarınızı yavaşça hulahop çeviriyormuş gibi döndürmek gibi basit hareketler yapmak bile durgun enerjinin tekrar akmasına neden olabilir. Ya da yazar Valerie Ann Worwood’un ‘Fragrant Sensuality’ kitabına göz atın ve kokunun gücünün erotik büyünün kilidini nasıl açabileceğini öğrenin… 

 

Güneş Akrep Burcunda Tutkularınızı Çağırıyor

Akrep’in daha yüksek bir enkarnasyonu, avı için gökten dalışa inen ve hedefini nadiren ıskalayan keskin gözlü kartaldır. Bu odaklanmış güneş döngüsü, ayrıntılı araştırma yapmak için harika bir zamandır. Ne öğrenmeye heveslisiniz? Kitaplar inceleyin, internet sitelerini dolaşın ve YouTube videoları izleyin. Önümüzdeki dört hafta boyunca, ilk gitar akorlarınıza hakim olmak, bir uygulama üzerinde bir müzik videosunu düzenlemek veya ilk büyük ölçekli makrome duvar aksesuarınızı düğümlemek için ihtiyacınız olan odak noktasına sahip olacaksınız. 

Ama dikkat edin! Tek yönlü zihniniz size inanılmaz bir dayanıklılık sağlarken, aynı zamanda raydan da çıkarabilir. Diğer önemli ipuçlarını kaçıracak kadar gündeminize takılıp kalmayın. Çok fazla iç gözlem, eylemi durdurabilir. Kendinizi fazla düşünürseniz, ayağa kalkın ve vücudunuzu ideal olarak sizi sıcak ve rahatsız edecek şekilde hareket ettirin. Belki de oturma odanıza o direği ya da yatak odanızdaki salıncağı kurmanın zamanı gelmiştir… 

Bu burcun bir başka enkarnasyonu, küllerden yükselen altın Anka kuşudur. Zodyak’ın simya ustası direksiyondayken, yenilemek ve yeniden icat etmek için bir aylık mükemmel bir döngü. Hazır olun, çok kötü olduğunu düşündüğünüz durumlardan bile muzaffer bir şekilde yükselebilirsiniz. Unutmayın, en karanlık saat her zaman şafaktan önce gelir. Korkmayın, gözünüzü koyduğunuz her şeye dalın! 

 

Titreşiminizi Yüksek Tutun 

Akrepler, korktuklarında sokar. Kendinizi hazırlayın, bu dört haftalık döngü sırasında içgüdüsel davranışlar kolayca kışkırtılacaktır. “Gölge” duygularını hissetmeye hazırlanın: Kıskançlık, güvensizlik, paranoya, intikam.  

Akrep, tahakküm ve kontrol veya duygusal manipülasyon sorunlarına yol açabilen Mars ve güç tüccarı Pluto tarafından yönetilir. 

Sanatçının Yolu kitabında, yazar Julia Cameron, kıskançlığı, nesnel olarak gözlemlendiğinde gerçek arzularınıza işaret edebilecek bir “harita” olarak görmenizi önerir. Çoğu insanın savuşturduğu bir duyguya bakmanın ilgi çekici bir yolu. İşin püf noktası, 2021 Akrep sezonunda bir simyacı gibi olmak ve olumsuzluğu kurşundan altına dönüştürmektir. 

Ve unutmayın: Bizi en çok kızdıran insanlar en büyük öğretmenlerimiz olabilir. Birinin aşırı yüksek sesi düğmelerinize mi basıyor? Bunun neden olduğunu düşünün. Kendi sesinizi yükseltmek için kendinize meydan okuyun ve doğrudan ne istediğinizi sorun. 

Veya işinizi, uykunuzu veya kişisel zamanınızı bölüyorlarsa, insanlardan alanınıza saygı duymalarını istemek için cesaret toplayın. 

 

Birleşme Dürtüsünü Benimseyin 

Kaynakları bir araya getirme zamanı! Stratejik ittifaklar ve paranızı, yeteneğinizi, zamanınızı, enerjinizi – bolca sahip olduğunuz her şey – birleştirmek karşılıklı bir kazan-kazan yaratacaktır. 

Elbette, Akrep milyarderleri Laurene Powell Jobs, Wang Jianlin veya Bill Gates gibi büyük fikirleriniz için bazı derin cepli ve iyi bağlantıları olan yatırımcılara kur yapabilirsiniz. Ancak aynı zamanda serbest döngü ya da kitle kaynaklarından da faydalanabilirsiniz. Mevsiminin zenginlik yaratma güçlerinden yararlanmanız için aslında hiçbir paranın el değiştirmesine gerek yok. Akrep sezonu mantranız “asla perakende ödeme yapma” olabilir. 

İhtiyacınız olan tek şey becerikli bir tutum ve manevi Akrep titreşimleri yolu aydınlatacaktır. Eksik olduğunuz yönlerde diğer insanlardan yardım almaktan çekinmeyin ya da tam tersi. Biriniz sadece bir çek yazarken, biriniz ter hissesi bağışlasa bile herkesin eşit miktarda verdiğinden emin olun. Birlikte, hesaba katılması gereken bir güç olacaksınız! 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Gripin Nedir? Nasıl Kullanılır? Gripin Yan Etkileri ve İçeriği Nedir?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu