Makyaj

Estee Lauder Double Wear Fondöten İncelemesi

Teniyle kusursuz bir uyum sağlayacak fondöten bulabilmeyi kim istemez ki? Biliyoruz hepinizin bu konuda bir arayışı var. Ancak ya rengi uymuyor, ya yapısını sevmiyorsunuz, ya da sivilce yapıyor değil mi? Şimdi bütün bu sorunları unutun ve teniniz ile kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak olan Estee Lauder Double Wear Fondöten kullanımına merhaba deyin!

Fondöten

Estee Lauder Double Wear Fondöten Kalıcılık Performansı

Ürünün kalıcılığı gerçekten çok başarılı. Ayrıca şu noktaya da değinelim, bildiğiniz üzere genel olarak yüksek kalıcılığı bulunan fondötenler ciltte ciddi bir ağırlık yapar. Öyle ki çoğu zaman bu ağırlık durumu yüzde ekstra bir tabaka varmış hissi yaratır. Bu sebeple birçok kişi ya makyajdan kaçar ya da başka alternatifler bulur. Fakat Estee Lauder Double Wear Fondöten, bu tür sorunlara sebebiyet vermeyen bir yapıya sahip.

Estee Lauder Double Wear Fondöten

Estee Lauder Double Wear Fondöten Kapatıcılığı Nasıl?

Ürünün kapatıcılığı oldukça yüksek. Ufak cilt kusurlarından, belirgin sivilce izlerine kadar tüm cilt kusurlarını adeta görünmezlik peleriniyle sarmalıyor. Oldukça hafif bir yapısı bulunuyor olmasına karşılık, fondötenin etkisi oldukça yüksek diyebiliriz. Bu noktada son olarak, yüzünde fark edilir şekilde renk eşitsizlikleri bulunan kişiler için de kesinlikle aradıkları ürünün bu olduğunu belirtelim.

Estee Lauder Double Wear Fondöten Hangi Cilt Tipleri İçin Uygun?

Aslında bütün cilt tipleri için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yağlı ciltler için özellikle sağladığı birçok fayda var. Örneğin yoğun yağlanma sorunu ile karşı karşıya kalan kişiler, bu ürün ile ciltlerindeki yağ oranını denge altında tutabilir. Özellikle var olan yoğun yağlanma ve parlaklık sorunu bu sayede ortadan kalkar. Öyle ki, ürünü kullandıktan sonra kalıcılığı ya da etkiyi arttırıp parlamayı önlemek için ekstra pudraya kullanmaya bile gerek kalmaz.

Estee Lauder Double Wear Fondöten Renkleri

Gelelim fondötenlerin en sorun yaratan detayına; renk seçimine… Biliyoruz o çok sevdiğiniz fondötenler cildinize hep ya bir ton açık ya da bir ton koyu kaldı. Üstelik siz sarı cilt alt tonluydunuz oysa onlar daha sıcak alt tonlar için uygundu. Estee Lauder ile bu sorun da ortadan kalkmış gibi duruyor.

Estee Lauder Double Wear Fondöten hangi ciltler için uygun

Ürünün hemen her tene uygun bir renk tonu olduğu gibi, çeşitli cilt alt tonları da mevcut. Bu alt tonlar C, N ve W harfleri ile belirlenmiş. Bu harflere bakarak cilt alt tonunuza uygun olan ürünü seçebiliyor ve bu sayede kusursuz bir görüntünün kapısını aralamış oluyorsunuz.

Estee Lauder Double Wear Fondöten Fiyatı

Evet, ürünü yeterince anlattık. Gelelim şimdi de en önemli hususlardan birine; fiyata. Aslında bakıldığı zaman ürün tam bir fiyat – performans ürünü. Etkileri ve uzun kullanım ömrü ile fiyatını fazlasıyla karşıladığını görebiliyorsunuz. Ürünün ortalama fiyatı ise 379 TL. Kendi online mağazasından satın alabileceğiniz gibi Sephora ya da Boyner gibi markaların hem online hem de fiziki mağazalarından da ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer pek çok e-ticaret platformunda da satışa sunulduğunu ekleyelim.

Estee Lauder Double Wear Fondöten fiyatı
Estee Lauder Double Wear Fondöten Kullananlar

Farklı kullanıcıların tecrübelerinden de ilham almayı sevenler için bir kaç değerlendirme yorumu derledik:

Estee Lauder Double Wear Fondöten kullananlar

User 1: Yüzümü porselen gibi yapıyor. Kesinlikle parasına değer bir ürün.

User 2: Yoğunluğu çok güzel bir kıvamda. Ciltte kesinlikle ağırlık yapmıyor. Kalıp gibi duran suni bir görüntü yok.

User 3: Kapatıcılığı tek kelime ile muhteşem. Sivilce izleriyle sıkıntılı olanlar için kesinlikle çok uygun bir fondöten. Ayrıca yağlı ciltler için gerçekten çok uygun bir formülü var. Parlama sorunu yüzünden sizi sürekli tazelemeye ya da pudralamaya mecbur bırakmıyor.

User 4: Açıkçası fiyatı benim için pahalı sayılabilecek miktarda ama elim titreye titreye de olsa alıyorum bu fondöteni. Gerçekten çok uzun süre gidiyor. Ciltte bıraktığı his hiç rahatsız etmiyor, günlük kullanım için çok uygun.

User 5: Kuru cilt tipine sahip biriyim ve denediğim çoğu ürünü cildim kusuyor. İlk kez bu fondöten ile böyle bir sorun yaşamadım. İlginç ama hem yapısı çok ince hem de kapatıcılığı çok yüksek.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu