Astroloji

En Doğru Terazi Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları

Sevgili Teraziler 2022 yılına ait burç yorumları sadece Zevosis’te bizi takip edin anacımm.  Haa yazı uzun diye tembellik yok! hepsini okuyun. o kadar uğraşıp yazdık.

Terazi Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Teraziler, hayatınızda tepeden tırnağa değişiklikler yapacaksınız!

Finansal kaderinizi değiştirmek için mutlak bir kararlılıkla uyanabilirsiniz. Bu, borçtan kurtulmak, mali durumunuzu yazılı bir bütçeye göre düzenlemek veya aktif olarak başka bir gelir kaynağı peşinde koşmakla ilgili olabilir.

Rutinlerinizin ve alışkanlıklarınızın bozulması sizi strese sokabilir, dikkatli olun. Kontrolü kaybederseniz bazı kötü alışkanlıklar geliştirebilirsiniz. Ayrıca, Merkür Oğlak burcundaki Plüton ile üçgen açı yaptığında, bazı önemli aile sırları gün ışığına çıkabilir ve bazı aile üyelerine bakış açınızı tamamen değiştirebilir.

 

Terazi Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk arıyorsanız, uzun vadeli bir ilişki düşünen biriyle karşılaşabilirsiniz. Çok ortak noktanız olabilir ve aynı yolda ilerliyor olabilirsiniz. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, birbirinize karşı sorumluluklarınızı ve birbirinizin hayatını nasıl harika hale getirebileceğinizi tartışmanın zamanı geldi.

Sevgi dolu yöneticiniz Venüs, haftanın başında hırslı Satürn ile üçgen açı yaptığı sırada burcunuzla birlikte kendini evinde hissediyor. Bu dengeli zamanı bekar olmanın olumlu yönlerini kabul etmek ve aynı zamanda gelecekteki beklentiler hakkında umutlu olmak için kullanın.

Ayın başlarında, puslu veya karışık sinyaller göndermenize neden olabilecek bir Merkür-Neptün karşıtlığı var. Hoş veya nazik sözleriniz istemeden karşınızdaki insana kendisiyle romantik bir şekilde ilgilendiğiniz fikrini verebilir.

Ay ortası yaşanacak Merkür-Plüton üçgeni sizi duygularınızla temasa geçirip daha önce anlamadığınız bir şeyi anlamanıza yardımcı olabilir. Bulmacanın parçaları yerine oturmaya başladığında, birine bir özür borçlu olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Romantizm deyince aklınıza ne geliyor? Terazi’deki Venüs, tutkulu beşinci evinizde Satürn ile üçgen açı oluşturduğunda, romantizmin ölmeden önce sıcak ve hızlı bir şekilde yanması gerekmediğini fark edebilirsiniz. Sizi ve partnerinizi sıcak tutmaya devam eden ateşe taze kütükler ekleyerek alevini her gün besleyebilirsiniz. Reddedilme korkularınız canlanabilir ve bu da kendinizi koruma arzusundan uzaklaşmanıza neden olabilir. Güvenlik ve empatinin bu korkuları geçersiz kılmasını sağlayabilirsiniz. Birinin size karşı olan duygularının, kendinize karşı olan duygularınızı dikte etmesine izin vermeyin.

 

Terazi Burcu Nisan 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Zihniniz en yaratıcı materyallerinden bazılarını serbest bırakmaya hazırlanıyor, bu yüzden not almak için daima bir kalem ve kağıt hazır bulundurun. Onu özel bir şeye dönüştürün ve maksimum kar için satabilmenin yollarını bulun. Hafta başlarken, hedefleriniz hakkında birkaç aydınlanma yaşayabilirsiniz. Aradığınız cevaplar içinizde ve serbest bırakılmaya hazırlar.  Sınırlarınızı gözlemlerken yaratıcı projelerinize enerji harcamanız kolaylaşacak. Şimdi kendinize göre bir yöntem benimsemek için iyi bir zaman, çünkü sanatçıların ilham bekleme lüksü yoktur.

 

 

Terazi Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta sizin için birçok fırsat var sevgili Teraziler! Çizgi dışı düşünürseniz, bir başyapıt yaratabilirsiniz.

Bazı zamanlama problemleri yaşayabilirsiniz, bu da işle ilgili bir planı ya da sosyal bir etkinliği kaçırmanıza neden olabilir. Zor da gelse, dikkatinizi nereye ve nasıl yönlendireceğiniz konusunda dengeyi sağlamaya çalışın.

Yeni hayatınıza cesur bir adım atmanızı engelleyebileceğini düşündüğünüz her şeyi gözünü kırpmadan geride bırakın! Görev duygusuyla veya değişebileceğini düşünerek yaşadığınız ilişkiler mi var? Zirveye ulaşmak üzereyken her şeyi alt üst eden bir iç sabotajcıyla mı karşılaştınız? Gerekiyorsa uzman yardımı alın ve duygularınız için bol bol yer açın çünkü önümüzdeki dört hafta boyunca çok fazla duygu dalgalanması yaşayacaksınız.

 

Terazi Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Heyecanlanın çünkü Mayıs itibariyle Venüs Terazi’ye giriyor. Venüs sadece yönetici gezegeniniz değil, aynı zamanda aşk gezegenidir ve bu hafta sizi güzellik, romantizm ve cazibe ile kutsuyor. Daha fazla insanın sizinle vakit geçirmekle ilgilendiğini fark ettiğinizde, kendinizi şehrin en seksi insanı gibi hissedebilirsiniz.

Bununla birlikte, 18 Mayıs ‘a kadar ilişkilerinizde yükselen bazı bilinçaltı korkular olabilir. Merkür ve Mars, on ikinci sır evinizde güçlerini birleştirdikçe, daha derin bir gerçeğin ortaya çıkma tehdidinde bulunma ihtimali var. Aşk hayatınız ile ilgili daha derin duygularınızın farkına varabilirsiniz. Ancak 19 Mayıs ‘a kadar, on birinci evinizdeki Güneş, romantik beşinci evinizdeki Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve sizi aydınlık tarafa bakmaya teşvik edecek. Korkular hiçbir zaman tam anlamıyla ortadan kalkmayacak, ancak onların üstesinden gelmeyi ve sevginin gücünü kucaklamayı öğrenebilirsiniz. 20 Mayıs ‘a kadar sevgilinizle şaşırtıcı derecede dürüst bir sohbete açık olabilirsiniz. Merkür, samimi sekizinci evinizde Uranüs ile üçgen açı yaptığında, sevgilinizin daha önce bilmediği bir parçanızı görmesine izin vermenin zamanı gelmiş olabilir.

 

Terazi Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Cazibeniz ve çekiciliğiniz bu haftadan itibaren doruk noktasında! 16 Ağustos’ta Venüs Terazi’ye girecek, bu da insanların yakında her türlü plan ve fırsatla size akın edeceği anlamına geliyor. Bu, bir iş görüşmesine katılmak, bir sunum yapmak ve ikna edici yeteneklerinizden yararlanmak için güzel bir zaman. Muhteşem auranız insanların dikkatini o kadar dağıtacak ki, sıcak bir yaz gününde sıcak çorba satabilirsiniz.

Yaşadıklarınız konusunda dürüst olmak, insanların sizinle çalışmak istemesine neden olabilir. İnsanlığınız sizi özel kılıyor.

 

 

Terazi  Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Venüs-Neptün geçişi, özellikle yaratıcı veya ruhsal nitelikteki birçok başka etkinlik için iyidir. Dışarıda vakit geçirebilir, müzik dinleyebilir ve düşüncelerinizin rahatça akmasına izin verebilir misiniz? İnsanların niyetlerini okumaya çalışmayı bırakın. Bu yufka yürekli gökyüzünün altında herkes daha hassas ve hatta biraz da savunmasız hissediyor. Birinin amaçları hakkında daha fazlasını bilmek zorundaysanız, onlara sorun!

Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bir not defterini veya kayıt cihazını elinizin altında bulundurun ve düzenlemeden veya yargılamadan kayıt yapın. Ayrıca eski davranışları, kusurları ve hatta salıvermeye hazır olduğunuz ilişkileri inceleme fırsatınız olacak. Bazılarına elveda demeye hazır olun!

 

Terazi Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Çok mu hayal kuruyorsunuz sevgili Teraziler? Evet, bu biraz retorik bir soru, ancak 9 Ağustos Pazartesi günü, yani fantezi köşenizde gezinen aşk gezegeni Venüs’ün Neptün ile zorlu bir karşıtlığa dönüştüğü zaman sormaya değer bir soru.

Size makul bir durum ya da çılgınca romantik bir teklif gibi görünen şey, diğer kişiye tamamen farklı bir şey gibi gelebilir. Ve sadece burçlarınızın aynı olması veya annelerinizin aynı isme sahip olması, mutlaka ruh eşi olduğunuzu göstermez. Tabii ki, olmadığınız anlamına da gelmez… Mesele hiçbir şey varsaymamaktır! En azından bu kafa karıştırıcı hizalama altında değil.

Kendinizi kontrol edin! Siz birinci sınıf bir flörtsünüz ama müsait değilseniz ya da içtenlikle ilgilenmiyorsanız, insanları boşuna yönlendirmeyin ya da partnerinizi tehdit altında hissettirmeyin.

Aşk dolu Venüs bu hafta on ikinci evinizde gezinirken, şefkatli kalbiniz herkes için tam teşekküllü çalışacak. Çarşamba günü, temel dördüncü evinizdeki Plüton’dan nadir destekleyici bir ışın yakalayacaksınız. Anneniz, kız kardeşiniz veya kankanız gibi en yakın çevrenizin bir üyesi, tek başınıza yönetmeye çalıştığınız bir konuda size yardım teklif edebilir. Nasıl bildiler?! Ya da belki biri küçük bir yardım için size ulaşacaktır. Her iki durumda da daha da derin bir düzeyde bağlantı kurmak ve birbiriniz için orada olmak için güzel bir fırsat. Durumlarını düzeltemeseniz bile, sakinleştirici varlığınız onların güvenli bir yere geri dönmelerine yardımcı olabilir.

 

Terazi Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Zihinsel ve fiziksel dayanıklılığınız zirvede olacağından, her türlü işi yapmaya hazır olabilirsiniz. Enerjinizi iyi bir amaca yatırmaya çalışın.

Başkalarının davranışlarınızı bir tür rekabet olarak algılaması şaşırtıcı olmayacaktır. Kendinizi depresyonda hissetmeyin, günün birinde hak ettiğiniz takdiri elde edebilirsiniz. Bilinmeyen bir kişiden beklenmedik bir yardım, günlerinizi uyumlu hale getirebilir. Bu fırsatı değerlendirin, boşa harcamayın.

 

 

Terazi Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu dönemde kendiniz gibi yüksek enerjili insanlarla bir araya geleceksiniz. Hareketli ve sosyal günlerin ağır basacağı bir hafta sizi bekliyor. Yeni profesyonel ve kişisel bağlantılar kurma fırsatı yakalayacaksınız.  Ayrıca bekliyor musunuz bilmiyoruz ama ilham perisi de bu aralar sık sık ziyaretinize gelebilir; yaratıcılığınızı serbest bırakın! Tüm bu hareketli ve eğlenceli süreçte, nasıl başa çıkacağınızı tam olarak bilmediğiniz durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu, en kötüsünü düşünmenize ya da çaresiz hissetmenize sebep olabilir ama meraklanmanız için sizi kışkırtması da bir seçenek. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, soru sormak ve potansiyeli keşfetmek için iyi bir zaman!

 

Terazi Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aşk hayatınız bu aralar bolca dram içeriyorsa, ani hareket etmekten kaçının! Sonradan vazgeçeceğiniz sözler vermek yerine ara verin. Geri çekilin ve ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu netleştirirken durumu yeniden değerlendirin. Jüpiter ileriye doğru harekete geçtiğinde, hayatınızda neyi ve kimi istediğiniz konusunda çok daha net olacaksınız.

Mars, tutunmak istemediğiniz güçlü duyguları harekete geçirebilir. Sonsuza kadar etrafta olabilecek veya hafta sonunu çıkaramayacağınız biriyle hayal dünyasına sürüklenebilirsiniz. Anın içinde kaybolmak istiyorsanız kimse seni durduramaz. Sağlıklı sınırlar silinmesin yeter.

 

Terazi Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Bazı zahmetli konularla uğraşmak, özellikle ev ve kariyer arasındaki dengeyi kurmakta zorlananların zamanını ve enerjisini alabilir. Ama kararlılığınız ve mükemmellik takıntınız, eninde sonunda belirlediğiniz hedeflere başarılı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Çin Astrolojisi Episode 1: Çin Astrolojisi Burçları Nedir, Nasıl Hesaplanır?

 

 

Terazi  Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

  Terazi Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Tek yıldız olarak dikkatleri üzerinize mi çekmeli yoksa sahnede size eşlik etmeleri için bir kadro mu oluşturmalısınız? Aslında, her ikisi de! Beşinci şöhret evinizdeki Satürn, işbirliğine dayalı onbirinci evinizdeki Aslan güneşine doğrudan meydan okuyor. Kalabalığın içinde ışığınızın sönmesine izin vermezseniz, iyi bağlantıları olan bir gruba dahil olmanın faydalarını görebilirsiniz. Ancak, belirli bir gruba girmek için biraz fazla çabalıyorsanız, geri çekilin ve kendi değerinize odaklanın.  Yaptıklarınızı ortaya çıkarın ve kendinizi tanıtmak konusunda utangaç olmayın. Çevrenizde, hatta sosyal medya takipçileriniz arasında bile daha önce görmediğiniz bir desteği keşfedebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Salı günü Venüs, sizin için Uranüs ile birleşiyor. Bu nadir hizalanma, sihrin gerçekleşmesi için tüm şartları hazırlar! Yani bazı ilham verici ilahi güncellemeleri almak için zihin-beden-ruh düzeyinde bir sevgiliyle birleşmek anlamına geliyor.

Biriyle tanıştıysanız ve kendinizi yeni bir ilişki için hazır hissediyorsanız, bu mükemmel bir zamanlama olabilir! Ancak beklentilerinizi yönetmeye çalışın. Çünkü bu rüya gibi dönemde, sıradan hiçbir şeyden mutlu olmayacaksınız. Sezgilerinize güvenin ve odağınızı biraz yumuşak tutun.

Bekar Teraziler için, flört uygulamaları Pazar günü beklenenden çok daha yüksek bir tıklama oranı getirebilir!

 

Terazi Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Bu hafta denediğiniz her şeyde önemli ilerleme kaydedebilirsiniz. Bununla birlikte, evleri ve kariyerleri arasında mücadele eden kadınlar için, zamanınızın ve enerjinizin çoğu, bazı zahmetli konuların üstesinden gelmek için boşa gidebilir. Mesleğinize dair düşündüğünüz değişiklikleri yapmak için iyi bir zaman. On birinci ev aynı zamanda teknolojiyi de yönettiğinden, bu yeni bir yazılım öğrenmek, video prodüksiyonunda uzmanlaşmak, web sitenizi yeniden tasarlamak veya eski cihazları güncellemek için ideal bir zamandır.

Akrabalarınızdan ve/veya aile üyelerinizden maddi ve fiziksel destek alabilirsiniz. Avantajlardan maksimum düzeyde faydalanmak için bu parayı akıllıca kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

 

Terazi Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Terazi Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Pazartesi’den Çarşamba’ya arzularınızı takip etmeniz daha kolay olacak. Cinsel ve romantik nitelikteki faaliyetlerle ilgili sezginizi takip edin. Şu anda eğlenmek için doğru zaman. Kendinizi güçlü, kendinizden emin ve seksi hissediyor olmalısınız. Artan fiziksel güzellik ve popülerlik, bu zamanı flört etmek, sosyalleşmek, kendini tanıtmak ve yaratıcı veya finansal projeler ve ortaklıklar başlatmak için mükemmel bir zaman kılıyor. Perşembe’den Pazar’a, gezeneler hayatınızda olumlu bir değişiklik başlatmanıza yardımcı olan bir büyüme hamlesi getirecek. Bu, zenginliğin artmasına neden olabilir veya başka bir kişiye veya bir grup insana yardım edebilirsiniz. Hayatınızın güç ve nüfuz sahibi bir kişi tarafından dönüştürülmesi de mümkün. Hayattaki yönünüzü derinden etkileyen eğitim, iş, din veya maneviyat alanlarındaki biriyle temasa geçebilirsiniz.

 

Terazi Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Hafta başlarken, kendinizi aileniz ve sevdiklerinizle yaşanacak bir dramın ağırlığı altında eziliyor gibi hissedebilirsiniz. 5 Eylül’de Terazi’deki Venüs, dördüncü evinizde Plüton ile kare açı yapacak ve kişisel yaşamınız tarzınızı zorlayabilir. Bu durum ilişkinizdeki gerilimi artırıyorsa, her şeye rağmen birbirinizi neden sevdiğinizi hatırlamanız önemli. 6 Eylül’de tutkulu beşinci evinizde Venüs, Jüpiter ile üçgen açı yaptığında, ilişkinizi eğlence, oyun ve şiirle doldurmaya teşvik edileceksiniz.

Bununla birlikte, 6 Eylül’de yalnızlık havasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Yeni ay, maneviyatla ilgili on ikinci evinizde bir mum yaktığında, en derindeki hislerinize ışık tutacak ve gerçekte nasıl hissettiğinizi ortaya çıkaracaktır. Kalbinizin derinliklerine inebilmek için, sadece birkaç saatliğine bile olsa, biraz yalnız zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Gerçek duygularınızı inkar etmeyin! 8 Eylül’e kadar, ilişkinizi çevreleyen güvensizlikler ve birileri tarafından arzulanma yeteneğiniz, Terazi’deki Merkür, ortaklık sektörünüzde Şiron’a karşı çıkarken ortaya çıkabilir. Ancak, bu güvensizliklerin partnerinize farklı davranmanıza neden olmasına izin vermeyin ve duygularınızı nasıl iyileştirebileceğinize odaklanın.

 

Terazi Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Kariyeriniz söz konusu olduğunda, ciddi bir şekilde çalışmaya başlamak ve ilerleme kaydetmek için itici bir güç tam arkanızda! Kariyer odaklı çalışan Teraziler, işyerinin çalışma ortamından memnun kalacak ve çalışma arkadaşları ile de iyi bir bağ kuracaklar.

Maddi olarak da rahat bir hafta geçireceksiniz. Tüm ihtiyaçlarınız zaman içinde karşılanacak ve kredilerin geri ödemesini sistematik olarak planlamış olacaksınız. Bunların hepsi, gelirinizde ve harcamalarınızda yarattığınız denge sayesinde gerçekleşecek.

Finansal durumunuzu geliştirmek için uzman tavsiyesi ile yatırımlarınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu hafta yeni iş girişimlerine başlamak için çok iyi bir zaman.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Nazar Nedir? Nazar Diye Bir Şey Var mı? Nazardan Korunmak İçin Ne Yapmalı?

 

Terazi Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta kabuğunuzdan çıkıyor ve çiçek açıyorsunuz, sevgili Teraziler! Ekstra enerjinizi biraz dikkatli kullanmayı deneyin. Dikkatli olmazsanız, zamanınızı tamamen boşa harcayacak sonsuz sohbetlere dahil olabilirsiniz. Gelecekte muhtemelen ihtiyaç duyacağınız insanları üzme riski taşımayan projelere odaklanın.

Ekim  ayı  kendi burcunuzda ve güven evinizde, eğlence ve macera evinizde Jüpiter Kova’da üçgen açı yapıyor. Belki çok çalıştınız ve şimdi eğlenceli bir şeyler yapmak için karşı konulmaz bir arzu duyuyorsunuz. Belki de yaz boyunca tatile gitmediniz… Kendinize biraz zaman ayırmak, ufak bir tatile çıkmak veya en azından birkaç günlüğüne işten kaçmak için harika bir zaman. Haftanın ortasında, 6 Ekim Çarşamba günü, fiziksel evinizdeki Terazi burcundaki Mars, mahremiyet evinizdeki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bir karşılaşma veya sadece aklınızda olan biri, ani bir formda kalma arzusuna ilham verebilir. Hadi biraz hareket edin!

 

Terazi Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yeni bir görünüme sahip olmak sadece yansımanızı güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda 6 Ekim yeni ayında etkilemek istediğiniz özel birinin de dikkatini çekecek. Saç stilinizi değiştirmekten veya farklı bir görünüm denemekten korkmayın. İmza görünümünüzün bir parçası bile haline bile gelebilir.

Halihazırda bir ilişkiniz varsa, ikiniz arasında tüm sezon boyunca sürecek şehvetli bir bağ oluşabilir. Dışarıdaki sıcaklık düşerken ev ısınacak gibi görünüyor! İlişkisi olmayan Teraziler, bu hafta yeni bir romantizm başlatmak için iyi bir zaman olabilir. Özellikle de yeni ve çekici görünümünüzle…

 

Terazi Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kendinizi hedefe kilitlenmiş hissediyorsunuz, ancak enerjinizi her zaman olumlu bir şekilde kullanamıyorsunuz. Görevlere çok aceleyle, üzerinde düşünmeden yaklaşmak, yankılara ve beklenmedik sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, iyice düşünmekten ve çözümler üzerinde çalışırken meslektaşlarınızdan yardım almaktan çekinmeyin.

Terazi liderliğindeki tüm geçişler, benlik duygunuza odaklanır. İşyerinde kim olduğunuzu ve kariyerinizi tanımlamanın tam zamanı.

Merkür gerilemesi, 3 Ekim – 4 Ekim günleri arasında, yaratıcı bir beyin fırtınası anlamına gelen Jüpiter gerilemesi ile üçgen açı yapıyor! Kariyeriniz için vizyonunuzu hayal ederek ve tanımlayarak haftaya ve aya başlayabilirsiniz.

Çarşamba günü gerçekleşecek Terazi burcundaki yeni ay, kendinizi bulmak için altı aylık bir fırsatlar portalı açıyor. Aşağıdaki soruları düşünün: Profesyonel tarzımı seviyor muyum? Olmak istediğim pozisyonda mıyım? Sektörümde veya alanımda nasıl tanınmak isterim? Bu sorulara verdiğiniz yanıtları düşünün ve önümüzdeki altı ay içinde ideal profesyonel standartlarınıza ulaşmayı hedefleyin! Ekim ayı, profesyonel kişiliğinizi ve yolunuzu geliştirmek için umut verici bir başlangıç olabilir…

 

 

Terazi Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

Terazi Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Hafta başlarken, bencillikleriniz konusunda doğru dengeyi kurmanız gerekir. Neyse ki bu, işte ve hatta romantizmde özellikle yetenekli olduğunuz bir konu. Salı ve Çarşamba günleri, her zamankinden daha çekicisiniz, bu da hayran kalabalığından kaçınmak istiyorsanız gizli moda geçmeniz gerekebileceği anlamına geliyor. Ya da elbette, sadece arkanıza yaslanıp süper güçlü manyetizmanızın tadını çıkarabilirsiniz! Perşembe ve Cuma günleri, düşüncelerinizde, konuşmalarınızda ve hatta flört seçimlerinizde yenilik arayın.

 

Terazi Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Ay burcunuzdan geçerken, haftanın başlangıcında, tüm gözler sizin üzerinizde olacak! Alçakgönüllü yabancıların boğucu göz temaslarında bir artış fark edeceksiniz, bu da özgüveninizi parlatabilir. Sizinle ilgilenen, ancak ilk adımı atmaktan çekinen biri varsa ve siz de ona karşı boş değilseniz, hafta ortasından önce biraz flört etmeye çalışın. Hatta belki onun yerine siz girişimci davranmak isteyebilirsiniz.

Yeni ay sizin için oldukça ufuk açıcı olacak. Hoşlandığınız kişinin tatsız nitelikleri varsa, kendilerini göstermeleri muhtemeldir. Başkalarıyla bağları koparmak şu anda daha kolay olacak, bu nedenle kalıcı kişilikler en iyi benliğinizi ortaya çıkarmazsa, onları paketlemenin zamanı gelmiş olabilir.

Yönetici gezegeniniz Venüs, mantıklı Oğlak burcuna geçiyor ve ilişkilerinizde istikrarı düşünmeniz için size ilham veriyor. Bu enerji sizden son zamanlarda gözünüze çarpan herkese pragmatik bir bakış atmanızı isteyecek, bu yüzden onların birlikte bir gelecek inşa edebileceğiniz insanlar olup olmadıklarını gerçekten düşünün. Karizma, çekicilik ve mizah bir ilişkide önemli faktörlerdir, ancak aynı zamanda güvenilirlik ve özel bir bağ kurduğunuzdan emin olmanız gerekir.

 

Terazi Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Kasım ayının ilk haftası, özellikle mali durumunuz ve iletişim araçlarınız aracılığıyla işyerinde etkili olabilir. 31 Ekim  günü Mars titiz Akrep burcuna geçtiğinde aklınızda para olacak. Mars, daha fazla para kazanmak için harekete geçme arzunuzu harekete geçiriyor. Mars enerjisi size finansal eylemde bulunmanız için bir neden sunarken, profesyonel olarak dönüştürücü taahhütler ve sözleşmeler aramak için harika bir zaman olabilir.

Merkür, 31 Ekim ve 1 Kasım günleri Jüpiter ile üçgen açı yaptığından, bu, kariyerinizdeki yaratıcı çabalarla ilgili olabilir. Hatta bir sorunu çözmek için yaratıcı bir yol bulabilir veya mevcut bir profesyonel çabaya girişebilirsiniz.

 

Terazi Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

 Terazi Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Terazi burçları, bu haftaya sorunsuz başlıyorsunuz gibi duruyor. Özellikle ev ile alakalı bir konu varsa (gayrimenkul alım-satım, tadilat tamirat gibi) Pazartesi ve Salı günleri bunları yapmak için uygun günler. Ayrıca ev içi durumlar, aileniz ve eşiniz ile alakalı durumlar da gündemde olabilir. Geçen haftadan getirdiğiniz şans, tam gaz devam ediyor. Yine de bir kontrat imzalama, para alma verme gibi bir durum varsa bunu salıya bırakmadan Pazartesi halledin derim. Salı günü bir süre ay boşlukta olacağı için gecikmeler olabilir.

Hafta ortası yani Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe günleri, haftanın hatta ayın en şanslı günleri sizleri bekliyor. Çarşamba herkes için sert bir gün olacak olsa bile şansınız sayesinde bu günden dahi hasarsız çıkabilirsiniz. Yine de buna güvenerek risk almamanızı öneririm. Bu dönemde çocuklarınız ile alakalı veya ilişkiniz ile alakalı haberler alabilirsiniz. Eğer bu konularda adım atacaksanız da Salı öğleden sonra en uygun zaman. Hafta sonu da negatif şeyler olmamakla beraber kendinizi durgun hissedebilirsiniz. Belki iş hayatında çok yoğun olduğunuz için bunalacaksınız ancak bu meyvesini verecek.

 

Terazi Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Sevgili Teraziler bu aya ev odaklı başlayacaksınız. Burada ev size hem fiziksel hem de aileniz anlamında haberler getirebilir. Pazartesi ve Salı günleri aileniz ve partneriniz ile kaliteli vakit geçirebilir ve bağlarınızı tazeleyebilirsiniz. Hafta ortasına gelirken de bu enerjiyi koruduğunuzu söylemekten mutluluk duyuyorum. Diğer burçlar Çarşamba günü Mars’ın hareketlerinden nasibini alırken siz şansınız sayesinde etkilenmeden çıkacaksınız. Yine de Çarşamba günü risk almamaya dikkat. Güzel şeyler zaten sizi bulur. Hafta ortasındaki bu iki, iki buçuk günlük süreçte ilişkiniz ile ilgili veya çocuğunuz ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Hatta belki ailenizin genişlediğine dair beklenmedik haberler gelebilir.

Hafta sonu biraz durgun bir döneme adım atacaksınız. Bu ilişkilerinizden kendinizi biraz izole etmenize sebep olabilir. Kendinize sürekli partnerinize ve ailenize vakit ayırmayı unutmamanız gerektiğini hatırlatın. Yoğun bir iş temposunda sizi sakinleştirecek en etkili şey ailedir.

 

Terazi Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Pazartesi ve Salı günleri özellikle ev veya gayrimenkul alım satım işlerinde güzel haberler alacaksınız. Özellikle finansal alanda bir süredir üstünüzde olan şans hala sizinle. Eğer yatırım yapmak veya kontrat imzalamak gibi planlarınız varsa bunları ayın bir süre boşlukta olduğu Salı gününden ziyade Pazartesi günü yapmanız işleri hızlandıracaktır. Hafta sonuna giriş yaparken ise Cuma öğleden sonradan itibaren Pazar’a kadar, oldukça yoğun bir çalışma temposu sizi bekliyor. Bu tempo sizi ruhsal bakımdan yorgun hissettirebilir. Ancak tüm sıkı çalışmanızın meyvelerini fazlası ile vereceğinden şüpheniz olmasın. Eğer işle ilgili beklediğiniz haberler varsa özellikle Pazar günü bu güzel haberleri almanız olası…

En Doğru Akrep Burcu 2022 Yılı Bütün Aylar Burç Yorumları  Konumuzu da okuyun.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu