Astroloji

En Doğru 2022 Yılı Bütün Aylar Koç Burcu Burç Yorumları

Yazıda Neler Var?

2022 yılının bütün aylarında koçların burç yorumları sadece Zevosis’te.  Yazı uzun diye tembellik yok.  Hepsi okunacak.

Koç Burcu En Doğru  Ocak 2022  Burç yorumları

Ocak 2022 Koç burcu burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Ocak Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Ocak Burç Yorumu Genel Durum

Yönetici gezegeniniz olan Mars halen Oğlak burcunda. 6 Mart’a dek sürecek olan bu konaklamanın meyvelerini toplayabileceğiniz harika bir hafta içerisindesiniz. Gevşeyin ve tadını çıkarın! Çift retro ile geçirdiğimiz; çoğumuzun canını okuyan ve bazılarımıza neredeyse bir yıl kadar uzun sürmüş olan Ocak ayını geride bırakışımızla birlikte, iş ilişkilerinizde ve kafanızı meşgul eden belirsizliklerde hayli ilerleme kaydedeceğiniz bir süreç var önünüzde. Çoğu konuda ivmenin pozitif yönde seyredeceği bu haftada en önemli uyarım sağlığınız için olacak. Ne yazık ki hem mental hem de fiziksel olarak kendinizi çok zorluyor olduğunuzu görüyorum. Kafanızı ve içindeki sesleri kapatıp kendinize vakit ayırdığınız ya da kaliteli bir uyku çektiğiniz tek bir an dahi yok. Kendiniz iyi olmadan hiçbir şeyi düzeltemeyeceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Koç Burcu Ocak Burç Yorumu Yorumu Aşk & İlişkiler

Sosyal ilişkilerinizde, iş ilişkilerinize de yansıyacak yeni değişimler yaşanabilir. Bu oldukça pozitif bir değişim ama öte yanda sizi bekleyen bazı yüzleşmeler de var. Bu hayattaki en büyük defonuz, herkese cömertçe sunduğunuz güven duygunuz. Önünüzde onlarca yaşamış olduğunuz kötü tecrübe de mevcutken, yine de içinizde bir şeyler sizi inanmaya ve bir şans daha vermeye ikna ediyor. Lütfen artık bu hataya düşmeyin sevgili Koçlar! Daha şüpheci olun, zor ikna edilen biri olun; direksiyona bir süreliğine mantığınızı alın.

İlişkiniz için de bir uyarı; daha şefkatli olmalısınız. Kendi iç dünyanızda zor bir dönemden geçtiğinizi ve anlayışa ihtiyacı olan tarafın siz olduğunu düşünüyorsunuz ama ilişkinizin de yavaş yavaş alarm vermeye başlayacağı hakkında sizi uyarmam gerek. Birbirinizle geçirdiğiniz vakti arttırmalı ve şefkatinizi sınırsızca hissettirmelisiniz. Bilhassa Koç burcu erkekleri partnerlerine karşı daha sarıp sarmalayıcı olmalı.

Koç Burcu Ocak Burç Yorumu Finansal Durum

İş hayatınızda Ocak ayını da fena geçirmediniz. Bazı şeyler gökyüzünde sizin için ağır ilerlediğinden dolayı Ocak ayında harekete geçmiş olan bazı şeylerin henüz meyvesini toplamadınız bile. Birkaç ay sonra geriye dönüp durum değerlendirmesi yaptığınızda, Ocak ayında tohumu atılmış ve alınmış olan kararların doğruluğunu fark edeceksiniz. Arada kalan ve sonuçlanamamış olan işlerin sonuca bağlanması için halen uygun bir iklim hakim.

Finansal konularda dijital paralar hakkında daha temkinli davranmanızı öneririm. Ocak ayı ekonomi konusunda pek çok büyük karara ve olaya gebeydi. Etkilerini görebilmek ve yorumlamada bulunabilmek için belki de bir süre beklemede kalıp, izlemeye almalısınız.

 

 

Koç Burcu En Doğru  Şubat  2022  Burç yorumları

Şubat 2022 Koç burcu burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Şubat 2022 Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Şubat  Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Koç burçları; öncelikle bu haftanın yüksek enerjisinin başlıca olarak sizlere bereket getireceğini görüyor ve tüm kalbimle bu haftayı iyi değerlendirenlerden olabilmenizi umuyorum… Şükürler olsun ki bir Merkür Retrosu’nu daha atlattık. Gökyüzü geçen haftaya nazaran şiddetli dalgaları atlatmış çarşaf gibi bir deniz… 7 Şubat 01:51’e dek sizin burcunuzda konaklamış olan Ay, doğrudan parasal konularla temas ediyor ve cüzdanınızı dolgunlaştıracak gelişmelerin fitilini ateşliyor!

Hafta başını kesinlikle etkin bir şekilde değerlendirmelisiniz. Vereceğiniz tüm önemli kararları ve yatırım işlemlerini Çarşamba gününe dek halletmiş olun.

Perşembe günü ise sağlık konusunda dikkatli ve hassas davranmanızı öneririm. Alerjik sorunlara karşı savunmanız düşük olabilir. Ayrıca malumunuz Corona nedeniyle zaten her an tedbirli olmalıyız ama siz Perşembe günü gardınızı bir tık arttırın.

Koç Burcu  Şubat  Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Bu hafta gökyüzü daha sakin dedik ama Merkür – Plüton Kavuşumu’na yine de dikkat edelim. Bir retro kadar sarsıcı etkileri olmayacak elbette ama duygularınız ve haliyle de ilişkileriniz için yıpratıcı olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde veya iş ortaklıklarında hayatınızdan birilerini çıkartmak, üzerini çizmek için doğru bir zaman değil. İpleri koparıp atmadan önce daha sakin bir ruh halinde düşünmenizi öneririm. Bu yüzden belki daha az görüşerek stabil kalmayı sağlayabilirsiniz.

İlişkisi olan Koçlarda hafta sonunu mutlaka partnerlerine ayırmalarını öneriyorum. Baş başa ya da belki de yakın arkadaş çevrenizi de dahil ederek program yapın. Duygusal olarak güvende, korunaklı ve değerli hissetmeye ihtiyacınız var. Buna erişebileceğiniz en güçlü yer ise elbette ki hayatınızdaki kişi…

İlişkisi olmayan Koç burçlarında ise ani yükselişlere gebe bir hafta, çünkü Mars – Uranüs üçgeni yaşanacak. Ansızın gerçekleşen bir tanışma, aklınızı da kalbinizi de mühürleyebilir…

Koç Burcu Şubat Burç Yorumu Finansal Durum

İş hayatınızda karlı ve yüksek bir hafta geçireceğinizi söyledim ama dikkatli olmanız gereken konulardan da bahsetmeliyiz. Öyle bir ortamda çalışıyorsunuz ki başarılı olsanız da akbabalar başınıza üşüşüyor, başarısız olsanız da… Ve ne yazık ki sizlerde etki altına alınmaya müsait burçlardan birisiniz. Karar mekanizmanızı etkilemiyor söylenenler ama yine de sizi yıpratmaya yetiyor. Kulaklarınızı tıkamanın bir yolunu bulmanız gerek.

Haftanın ilk üç günü oldukça kıymetli. Elinizdeki varlıkları nasıl değerlendirmek istediğinizle ilgili alacağınız kararlarda destekleyici bir enerji var. Alım-satım işlemlerinde ise Perşembe günü hareketlenmeler olabilir. İş hayatınızda netlik bekleyen kararların sonuçlanması hafta sonu gerçekleşebilir.

 

 

Koç Burcu En Doğru  Mart 2022  Burç yorumları

Mart 2022 Koç burcu  burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Mart 2022 Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Mart 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Uzun zaman sonra rüzgâr nihayet yeniden arkanızda! Tüm zorluklara rağmen soğukkanlılığınızı korumayı başardınız ve şimdi sonuçları sonuçlarını alma zamanı. Kriz yönetiminin üzerinden ustaca kalkmanız, almanız gereken büyük kararlarda yanlış yollara sapmanıza engel oldu. Kafanızdaki tasarımı realiteye dökebilmeniz çok yakın.

Koç Burcu Mart 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Partnerinize olan bağlılığınız her ne kadar sarsılması güç olsa da bunu karşı tarafa hissettirebilme konusunda biraz zayıf kalabilirsiniz. İş hayatınızda yüklenmiş olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek için canla başla çalışıyorken, özel hayatınızda tarafınıza yöneltilen beklentileri de atlamayın.

Koç Burcu Mart 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Maddi konulardaki tasarruf planlarınızı biraz esnetmek durumunda kalabilirsiniz. Bütçenize sadık kalmak isterken niteliksiz harcamalar yapabilir ve sonucunda çok daha büyük bir açıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Finansal olarak risk almaktan geri durmamanız gereken dönemlerdesiniz.

Koç Burcu En Doğru  Nisan 2022  Burç yorumları

2022 Koç burcu burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Nisan 2022 Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Burç Yorumu Genel Durum 

Bu hafta sinir bozucu bir durumla veya sinir bozucu bir insanla karşı karşıya kalabilirsiniz, sevgili Koçlar. Sükunetinizi koruyup, empati kurmaya çalışın. Bunca zamandır kendinize kattıklarınız arasında, olaylara farklı açılardan bakabilme becerisi de olmalı. Size kendiniz gibi davranmayın demiyoruz ama dünya görüşünüzü biraz daha genişletmelisiniz sanki. Özellikle haftanın başındaki isyankar hareketleriniz geniş kapsamlı sonuçlara sebep olabilir, kendinize hakim olmayı bilmelisiniz!

Üstelik Jüpiter enerjisiyle dolusunuz ve bu hayal gücünüzü besliyor, doğru değerlendirmek sadece sizin elinizde.

Sağlığınız konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bir de trafik konusunda! Araba kullanmak gündelik yaşantınızın bir parçası ise, bu hafta biraz daha dikkatli sürmeli, gözünüzü yoldan ayırmamalısınız.

Koç Burcu Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Yeni başlangıçlar yaşayabilir, beklenmedik teklifler alabilirsiniz. Uzun zamandır sizi gözüne kestiren biri sonunda yanınıza yaklaşma ve açılma cesareti gösterecek gibi görünüyor. Size önerimiz bir partnerde “ihtiyaç duyduğunuz” niteliklerin bir listesini yapmanız ve bu listeyi yaparken mütevazi olmamanız. Keşif ve deneyimlerle can sıkıntısını giderebilirsiniz ama siz de biliyorsunuz ki ihtiyacınız olan aslında bu değil.

İlginizi çekmek için aşk hayatınızda teşviğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ama yeni ay sizi tatmin edecek gibi görünüyor.

Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, uzun zamandır ertelediğiniz o konuşmayı yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Çünkü sevgili Koçlar, tavır almak bir şey ama inatla hareketsiz kalmak başka bir şey. Cümlelerinizi “hissediyorum” diye kurarak kendinizi doğru ifade etmeye yönelin.  Ve gerçekten işlerin yoluna girmesini istiyorsanız, “Sen ne dersin?” gibi sorular sormayı da ihmal etmeyin.

Koç Burcu Burç Yorumu Finansal Durum 

Bu hafta güç ve azim her konuda ana başlıklar olarak gündeminizde. İşiniz yoğun ve tatmin edici olmayı vaat ediyor. Başarılı geçecek bir iş seyahatine çıkabilirsiniz. Özellikle sanat ve/veya moda sektöründe iseniz, büyük bir başarının ışıltısında aydınlanabilirsiniz. Planlarınızın üzerinde kararlılıkla çalışırsanız, karşılığını en kısa zamanda alacaksınız.

Sorumlu olmadığınız bir ekibin parçası olmak, sizi mücadeleye sürükleyebilir. Güneş-Satürn karşıtlığı, yaratıcı bir uzlaşmayı müzakere etmek için iyi bir fırsat sunuyor olabilir. Grup dinamikleri tarafından boğulmuş veya hüsrana uğramış hissediyorsanız, endişenizde yalnız olmama ihtimaliniz yüksek. Cesur ve düşünceli samimiyetiniz, gidişatı herkes için olumlu bir yöne çevirebilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burç Taşı Nedir?

 

Koç Burcu En Doğru  Mayıs 2022  Burç yorumları

2022  Koç burcu burç yorumu… Koç burcunu neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için  neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Mayıs 2022  Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Duygularınız veya sorunlarınız hakkında dürüst ve açık paylaşımlar yapmak için hazırda bir çözüme sahip olmanız gerekmez. Gerçekten istediğiniz, arzu ettiğiniz her şey için savaşmaya hazır olmalı ve tahammül sınırlarınızı zorlayanlardan ise uzak durmalısınız. Ayrıca, görmezden geldiğiniz rahatsızlıklarınız varsa, bunları daha fazla ihmal etmeyin. Sağlığınıza özen göstermelisiniz! Zayıf bir bağışıklık sistemi, ani ateş veya soğuk algınlığına neden olabilir.

Koç Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

İç gözlem bölgenizdeki sezgisel Neptün, Başak’taki Venüs ve pratik altıncı eviniz ile yıllık karşıtlığını oluştururken, size üzerinde düşünmeye değer sorular hazırlıyor. İşin püf noktası, kafanızdaki sesleri daha az dinlemek ve kalbinize uyum sağlamaktır. Sizi anlayan ve olmanızı istedikleri insanın değil, gerçekte olduğunuz insanın iyi hissetmesini sağlayan rahatlatıcı, şefkatli ve yaratıcı ruhların etrafında zaman geçirin.

İster romantik ortaklar ister platonik arkadaşlar olsun, diğer insanların bir değişiklik için sizin aşk depolarınızı doldurmasına izin verin! Eski bir arkadaşınızdan bir ilişki teklifi alabilirsiniz. Evliyseniz, ruh hali değişimlerine karşı dikkatli olmalısınız çünkü yıldızlar bazı sorunlar yaşanabileceğini gösteriyor. İletişim bozuklukları ve yanlış anlamalara dikkat edin.

Koç Burcu Mayıs 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Yoğun bir programa neden olabilecek ağır bir iş yükünüz olabilir. İşinizle ilgili konularda tartışırken sakin ve dikkatli olmalısınız çünkü saldırganlık sizi zorlu bir duruma sokabilir. Hayatınızın hem kişisel hem de profesyonel cephelerinde her zamankinden fazla çaba harcamanız gerekebilir.

İş cephesinde, yenilikçi ve işbirlikçi Venüs, haritanızın kariyer odaklı alanlarında bulunan stratejik Plüton’a olumlu bir açı oluşturduğundan, bu Çarşamba yaratıcılığınızın önündeki engeller kalkacak.

İlgi duymadığınız bir görev veya projede ilerlemek yerine, durun ve yapacaklarınızı planlayın. İhtiyacınız olan şey, fikir kıvılcımları yaratacak bir beyin fırtınası!

Peki, harcadığınız çaba, hedeflerinizle gerçekten uyumlu mu? Tutkulu burcunuzu harekete geçiren şey para ve şan değildir. Ateşli bir Koç olarak, eylemlerinizi yönlendirmek için bir amaç duygusuna ihtiyacınız var. Bu nedenle, derinlemesine düşündükten sonra, bir görevde kalbinizin size eşlik etmediğini fark ederseniz, rolünüzü değiştirip değiştiremeyeceğinize bakın. Veya sayenizde elde edilen karın bir kısmını değerli bir amaca bağışlamak hakkında üstlerinizle konuşun. Bu kazan kazan planı, size gerçek bir başarı duygusu sağlayacaktır.

Yöneticiniz Mars zaten Başak’ta ve yaratıcı Venüs ile birlikte rutinler ve sistemler evinizi, sağlığınızı ve zindeliğinizi harekete geçiriyor. Merkür ortak çalışma grubuna katıldığında, devam eden projeleri tamamlayabilecek ve ilham verici yeni hedefler belirleyebileceksiniz. Ancak acele etmeden önce, gereksiz stresleri belirlemek ve engellemek için biraz zaman ayırmayı unutmayın.

 

 

Koç Burcu En Doğru  Haziran 2022  Burç yorumları

Haziran  2022  Koç burcu  burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Haziran 2022  Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Denemek için sabırsızlandığınız fikirlerle dolu olabilirsiniz! Ancak, planlarınız ne olursa olsun, esnek olduklarından emin olun.

Güneş Başak burcuna geçerken, daha yavaş, daha aklı başında bir yaşam temposu tutturabilir ve pillerinizi yeniden şarj etme şansını yakalayabilirsiniz. Sonraki adımlarınıza hazır olmak için ihtiyaç duyduğunuz alanı ve zamanı kendinize verin.

Altıncı ev sağlıklı yaşamı yönetir, bu nedenle önümüzdeki dört hafta boyunca bazı kişisel bakım randevuları planlayabilirsiniz. Sağlıklı bir hedonizmden bahsediyoruz. Yaşanacak güneş enerjisi dalgalanması altında, işlerin ısınması muhtemeldir. Heyecanınız veya sabırsızlığınız bütünsel olarak hazır olduğunuzun göstergesi değildir, sabırlı olmayı bilin!

Koç Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Hafta, aşk ve romantizm açısından iyi geçecek. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa, partnerinizle kaliteli zaman geçireceksiniz. Hatta bazılarınız evlilik teklifi bile alabilir!

Romantik yüksek sezon başlıyor.  Venüs, yedinci ortaklık evinize girecek ve sizi daha iyi bir partner olmaya teşvik edecek. Sevdiklerinize daha fazla kaliteli zaman ayıracaksınız. Bu süre zarfında kendinizi uzun süreli sevgilinize verdiğiniz sözleri yenilerken bulabilirsiniz. Ya da ilişkinizi henüz gelişme aşamasındaysa, kendinizi ona bir etiket koymaya hazır hissedebilirsiniz.

Mükemmellik takıntınıza yenik düşebilirsiniz, dikkat! Merkür ve Mars, özenli altıncı evinizde güçlerini birleştirecek ve bu, iç eleştirilerinizi yoğunlaştırabilir ve kusurlarınıza aşırı derecede odaklanmanıza neden olabilir. Neyse ki, tutkulu beşinci evinizdeki Güneş, sosyal on birinci evinizdeki Jüpiter’in karşısına çıkacak ve sizi eğlenme, aşık olma ve yeni arkadaşlar edinme sürecinin tadını çıkarmaya teşvik edecek. Eğlenmek için kendinize izin verin!

Merkür’ün ikinci evinizde Uranüs ile üçgen açı oluşturduğu  bir istikrar duygusu bulabilirsiniz. Her zaman güvenebileceğinizi bildiğiniz güçlü yönlere odaklanın ve kendinizden veya sevdiklerinizden şüphe etmeyin. Kusurlu parçalar genellikle en güzel olanlardır.

Koç Burcu Haziran 2022 Burç Yorumu Finansal Durum 

Perşembe günü, Uranüs, Boğa ve ikinci mali kök eviniz aracılığıyla yıllık beş aylık geri gidişine geri dönüyor. Verimsiz sistemlerle veya para tuzağına varan harcamalarla enerji sızdırıyorsanız, gerçekleri artık görmezden gelmeyin.

İşe, nakit akışınızı düzenlemekle başlayın. Harcamalarınız gelirinizi aşıyorsa, dikkatli bir şekilde yeniden ayarlamanın zamanı gelmiştir. Ayrıca unutmayın ki kredi kartı borcu, kaygan bir eğime sahiptir ve tırmanması zor bir borçtur.

Bu hafta başlarken, iletişim becerilerinize daha fazla önem vermeniz gerektiğini hissedebilirsiniz. Venüs, yedinci ortaklık evinize girecek ve sizi biriyle çalışmanın kariyerinizin yeni yollarına girmenize yardımcı olabileceği fikrini benimsemeye teşvik edecek. Ulaşmak, sorular sormak ve hayran olduğunuz birine elinizi uzatmak size çok şey öğretebilir.

Merkür ve Mars’ın rutin ve işle ilgili altıncı evinizde güçlerini birleştirdiği bir üretkenlik dalgalanması hissedebilirsiniz. Ayrıca para kazanmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz. Merkür, ikinci mali evinizde Uranüs’le üçgen yapacak ve bu da mükemmel bir ek iş yakalamanıza yardımcı olabilir. Paranızı ve zamanınızı yeni bir şekilde kullanmak, büyük bir fark yaratabilir.

 

 

Koç Burcu En Doğru  Temmuz  2022  Burç yorumları

Temmuz  2022  Koç burcu  burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Temmuz 2022 Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Sorumluluklarınız ve özgürlük arzunuz dikkatinizi çekmek için birbiri ile yarışacaklar. Hafta başında özgürlük ve eğlence ararken, yapmanız gerekenleri ihmal etmemeye özen göstermelisiniz sevgili Koçlar. Haftanın ilerleyen günlerinde, kolay odaklanan ve sorumluluk sahibi benliğiniz ile dengeyi kurmayı başaracaksınız. Disiplinli olmanın işleri kolaylaştırdığını en iyi bilen burçlardan birisiniz. İç dünyanıza fazla kapıldığınızda bazı kötü alışkanlıklar edinmeye daha meyilli olabilirsiniz. Rutinlerinize bağlı kalmayı unutmayın, aksi takdirde kendinize yarardan çok zarar vereceksiniz.

Koç Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Romantik olmak, yeni bir insanla yakın bir bağ geliştirmek veya yeni ilişkinizi sosyal çevrenizle buluşturmak için harika zamanlar. Aşk şu anda rüya gibi!Ancak, bir fantezi dünyasında yaşamak, salı günü Başak’taki Merkür, Balık’taki Neptün ile karşı karşıya geldiğinde başınızı belaya sokabilir, dikkat.

Haftanın başındaki Venüs-Satürn üçgeni uzun vadeli ilişki hedefleri belirlemenize sebep olabilir. Anı yaşamayı seven bir ateş burcu olsanız bile, bundan bir yıl sonra nerede olmak istediğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta, sevgilinizle birlikte planladığınız geleceği yeniden düşünmek için bir fırsat; sevginize uzun ömür aşılamak ve kolayca bozulamayacak taahhütlerde bulunmak için güçlü bir zaman. Olgun ve sağlıklı ilişkilere öncelik vermenin zamanı geldi! Bununla birlikte, arzu edilirliğiniz ve sevilme yeteneğinizle ilgili korkular gündeme gelebilir. Herksin bazı güvensizlikleri olabilir ama sizi kontrol etmek zorunda değiller ve kesinlikle ilişkinizi kontrol etmemelidirler. Karşınızdaki insana güvenebilmeniz elbette önemli ama sırf korktuğunuz için aşkı reddedemezsiniz!

Koç Burcu Temmuz 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Beklenmedik bir güç ve kararlılık hissedebilirsiniz. 22 Ağustos’ta üretken altıncı evinizdeki Mars, ikinci mali evinizde Uranüs’le üçgen yapacak ve size yeni bir gelir kapısı açacak. Maddi durumunuzu düşündüğünüzün ötesinde iyileştirmenize yardımcı olabilecek bu yenilik dalgasını benimseyin.

Ayın 24’üne kadar iş akışınızın sekteye uğradığını hissedebilirsiniz. İşlerinizi her zamankinden daha fazla erteliyorsanız, kendinizi çok sert yargılamayın çünkü 26’sından sonra Merkür’ün de ısrarıyla kendinize geleceksiniz. Şu an geride kalıyorsanız, bu sizi yalnızca daha ileriye gitmek için motive edecektir.

Bir hedefe ulaşabilir veya hatta itibarınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Her iki durumda da bir dönüm noktası sizi bekliyor…

 

 

Koç Burcu En Doğru  Ağustos  2022  Burç yorumları

Ağustos 2022  Koç burcu  burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel Ağustos 2022  Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta kendinizi gergin hissedebilirsiniz sevgili Koçlar, hayatın hız tümseklerine yaklaşırken ayağınızı gazdan çekmeyi unutmayın…

Pazartesi’den Çarşamba’ya, güçlü bir refah ve uyum duygusu, yakın ilişkilerinizin daha az stres ve sıkıntı ile sorunsuz yürümesine yardımcı olacak.  Aileniz ve arkadaşlarınızla evde olmanın tadını çıkarmak için harika bir hafta! Unutmayın, rahatlık ve düzen, macera veya değişimden daha önemlidir. Enerjinizi şarj edin ve biraz dinlenmenin tadını çıkarın. Sezgi ve içgüdüleriniz güçlü ve güvenilir olacak.

Perşembe’den Pazar’a, ciddi düşünme, mükemmel konsantrasyon, iyi bir hafıza ve organizasyon becerileri getirecek. Odaklanmış bir zihinle, büyük ölçekli planların gerçekleştiğini görebilirsiniz. İlgi alanınız ne olursa olsun bir sorumluluk duygusu üstlenmek ve bilginizi veya becerilerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Artan zihinsel gücünüz, önemli kararlar almanıza ve zor sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olacak.

Koç Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

İlişkileriniz bu haftadan itibaren daha derin bir önem kazanıyor. 30 Ağustos’ta Merkür, yedinci ortaklık evinizi kutsayacak ve kalıcı bağlar kurma arzunuzu artıracak. İlişkilerinizde hamleler yapmak ve enerjinizi bağlılık ve sevgiye harcamak için güzel bir zaman.

Bununla birlikte, 2 Eylül’e kadar, altıncı evinizdeki Mars, on ikinci evinizdeki Neptün’e karşı olduğu için, bir şekilde bağlantınızın koptuğunu hissedebilirsiniz. Olabileceğinizi bildiğiniz iyi bir partner olmak için gereken cesareti bulmakta zorlanabilirsiniz. İlişkilerinizi kazanma veya kendinizi kanıtlama fırsatı olarak görmeyin! İlişkilerin uyum ve karşılıklı saygı içinde geliştiğini unutmayın.

3 Eylül, kalbinizi açmak ve partnerinizle duygularınızı paylaşmak için güzel bir zaman. Merkür, iletişim sektörünüzde Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yapacak ve sizi odadaki fil hakkında konuşmaya teşvik edecek. İlişkilerinizin nereye gitmesini istediğinizi ve planladığınız geleceği düşünmek için zaman ayırın. 4 Eylül’de on birinci evinizde Merkür, Satürn ile üçgen açı yaptığında, vizyonunuzu somutlaştıran bir ilişki yaratma gücünüz var.

Merkür 5 Kasım’a kadar Terazi’ye doğru ilerlerken, bu uzun yolculuk, ilişkilere odaklanmayı sağlar ve hayatınızdaki herkesin yerini belirlemenize yardımcı olur. Bağımsız Koç, etiketlerden kaçınır, ancak net tanımlar, insanların bir güvenlik duygusu içinde dinlenmelerini sağlar. Yaratacağınız farkındalık, iki taraf için de sinirlerin yatışmasını sağlar ve her buluşmayı aynı döngüsel tartışmayla geçirmek yerine kaliteli zaman geçirebilmenize yardımcı olur.

Her şeye rağmen partnerinizle bir uyum sağlayamıyorsanız, en iyisi 27 Eylül’den 18 Ekim’e kadar sürecek sinyal bozucu Merkür retrosu başlamadan önce buna karar vermiş olmaktır. Çünkü eski bir sevgili, bu retro sırasında etrafı kolaçan etmek için geri dönebilir. Eğer iyi bir ilişki yaşadığınızı düşünüyorsanız, onun tekrar aklınızı çelmesine asla izin vermemelisiniz!

Koç Burcu Ağustos 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Bu hafta başlarken kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz. 29 Ağustos’ta, altıncı hizmet evinizdeki Güneş, üçüncü evinizdeki Kuzey Düğüm ile kare açı yapacak ve bu pozisyon üretken olduğunuzu kanıtlama arzunuzu arttıracak. Baskı altında ezilmek yerine, işleri ağırdan almayı ve doğru şekilde yapmayı unutmayın. Nicelikten çok kalite. Her şey doğru sırada ve doğru zamanda gerçekleşir. Sakin olmak sizi harika hissettirecek.

Sorumluluklarınızla ilgili olarak kendinizi normalden daha fazla bunalmış hissedebilirsiniz, bu yüzden her zaman yenilmez olmadığınızı unutmayın. Bazen sadece elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kendinize bir mola verin ve bunu kabul etmeye çalışın.

4 Eylül’e kadar başkalarının yardımını alma ve profesyonel ağınızdan faydalanma fırsatınız var. İlişki sektörünüzdeki Merkür, on birinci evinizdeki Satürn ile üçgen açı yaptığında, birlikte çalışabileceğiniz insanlarla iş fırsatlarını tartışmak için doğru zaman olabilir. Bu tüm taraflar için iyi bir fırsat yaratabilir.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burçların Manipülatif Özellikleri: Şok Olacaksınız!

 

 

Koç Burcu En Doğru  Eylül 2022  Burç yorumları

Eylül 2022 Koç burcu burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Eylül 2022  Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu  Eylül 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Pazartesi’den Çarşamba’ya gezegenler Koç burcuna neşe, iyimserlik ve bolca sevgi getirecek. Siz rahatladıkça ve kişiliğinizin daha sevecen ve davetkar yanını gösterdikçe, etrafınızdaki insanlar da sizi daha çekici bulacak. Bu, sadece flört etmek için değil, aynı zamanda stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zaman. Aşkta şans, hayatınızın başka yerlerinde bir miktar servetle eşleştirilebilir. Hediyeler, övgüler ve iyi teklifler gündemde olabilir. Perşembe’den Pazar’a, kendi yaşamınızı, çevrenizi ve diğer insanların yaşamlarını olumlu yönde dönüştürmek için fırsatlar doğacak. Geçişler daha fazla güç, etki ve zenginlik içerebilir. Tüm kontrolünü elinizde hissedeceksiniz ve kendinizi grup ortamlarında güç veya otorite konumlarında bulabilirsiniz. Bu hafta, politika, din, hukuk, eğitim ve seyahatle ilgili konular muhtemelen hayatınızda daha büyük bir rol oynayacak.

Koç Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Hafta başlarken, ilişkilerinizde bir duvara karşı koşuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ne de olsa, 5 Eylül’de, yedinci ortaklık evinizdeki Venüs, rekabetçi onuncu evinizde Plüton ile kare açı yapacak ve bu, daha acımasız içgüdülerinizi açığa çıkararak uyumu bozabilir. Şans eseri, 6 Eylül’e kadar sevginin her zaman kazandığını fark edebilirsiniz, çünkü Venüs sosyal on birinci evinizde Jüpiter ile üçgen açı oluşturacak ve sizi arkadaşlarınızla ve sevgililerinizle vakit geçirmeye teşvik edecek.

Rutininizi yeniden düzenlemek ve fiziksel sağlığınızı beslemek için zaman ayırın. Öz-sevgi 8 Eylül’e kadar daha da önemli hale geliyor çünkü ilişki sektörünüzdeki Merkür, Koç’taki Şiron’a karşı çıkıyor, bu da öz değerinizle ilgili güvensizliklere neden olabilir. Bu güvensizlikler, bir ilişkideki uyuma meydan okuyabilir, kaçınma ve görmezden gelme içgüdülerinize dokunabilir. Ancak korkunuzun, etrafınızdaki sevgi ve anlayışı aramanıza engel olmasına izin vermeyin.

Koç Burcu Eylül 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Genel olarak, başarılı ve verimli bir hafta olacak. Sizin için önemli olan şeyleri en iyi şekilde düzenlemek için yeterli şans ve fırsata sahip olacaksınız.

Eğitim ve iş için farklı yerleşim yerlerinden insanlarla faydalı ilişkiler kuracaksınız. İhtiyacınız varsa, önümüzdeki hafta seyahate çıkmak için de son derece uygun bir zaman.

Önemli başarılar elde edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak kariyerinizle ilgili beklenmedik fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

 

Koç Burcu En Doğru  Ekim 2022  Burç yorumları

Ekim 2022  Koç burcu  burç yorumu… Koç burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Koç burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Ekim 2022 Koç yorumu ile keşfedin…

Koç Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta, enerjiniz doruk noktasında olacak sevgili Koçlar ama aynı oranda sabırsızsınız, özellikle de etrafınızdaki yavaş insanlara karşı…

Kendinizi ifade etme şeklinize aşırı güvenirseniz, düşüncesiz tavrınızla insanları yabancılaştırma riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Sadece sizin için önemli olan ve yalnızca sizi ilgilendiren konularla meşgulsünüz ve bu nedenle çok talepkar görünüyorsunuz. Çok daha diplomatik bir yaklaşımla isteklerinizi uygun, kibar bir şekilde dile getirmeye özen gösterin. Kendinize nasıl davranılmasını istiyorsanız başkalarına da öyle davranırsanız, herkes için daha az stresli bir ortam yaratabilirsiniz.

Koç Burcu   Ekim 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

4 Ekim günü, ilişkiler evinizde Merkür’ün Terazi’de gerilemesi ve arkadaşlık evinizde Kova’da Jüpiter ile üçgen açı yapmasıyla hafta başlıyor. Bugün geçmişten biriyle iletişime geçebilirsiniz, hatta bu insan size sosyal medyadan ulaşabilir. Sanki aynı anda birbirinizi düşünüyormuşsunuz gibi… Böylece aranızda hala sönmemiş bir ateş olup olmadığını keşfedebilirsiniz.

6 Ekim’de gerçekleşecek olan Terazi burcundaki yeni ay, sizi ilişkilerinize yakından bakmaya zorlayacak. Halihazırdaki ilişkiniz derinleşebilir. Bu aynı zamanda, bir süredir devam eden mevcut problemler üzerine yoğunlaşmak ve çözüm yolları aramak için de gerçekten iyi bir zaman. İkiniz de eski sorunları temizlemek ve sıfırlama düğmesine basmak istiyorsunuz, işte şansınız! İlişkisi olmayan Koçlar, bu sosyalleşmek için harika bir hafta. Zaten aklınızda biri varsa, niyetlerinizi ve duygularınızı paylaşın. Yeni bir aşk, kalbinizin hızlı atmasını sağlayacak. Korkularınızın arzularınızla bağlantı kurmanıza engel olmasına izin vermeyin. Aşka bir şans vermenin ya da en azından bir ilişki için ilk adımları atmanın tam zamanı.

Koç Burcu Ekim 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Bağımsız olmayı seviyorsunuz ama kişisel hedeflerinize ulaşmak ve başarı için ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Yanlış anlaşıldığınızı hissediyorsunuz, kolayca tahrik oluyorsunuz ve meslektaşlarınız tarafından takdir edilmeyen şekilde oldukça kavgacı olma eğilimindesiniz. Kendi bakış açınızda ısrar etmek yerine diğer fikirlere de şans vermenin daha faydalı olup olmayacağını düşünün. Bu yaklaşım, işyerinde kesinlikle daha iyi bir atmosfer yaratacak ve uzun vadede herkesin mutlu olacağı daha iyi sonuçlar sağlayacaktır.

3 Ekim  gününden 5 Ekim   gününe kadar Başak burcundaki Ay, işteki duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat çekiyor. Profesyonel anlaşmalarınıza öncelik vermek için duygusal ihtiyaçlarınızı bölümlere ayırabilirsiniz. Terazi liderliğindeki geçişler, taahhütlerinizi haftanın başından sonuna kadar yoğun bir şekilde etkinleştirecek.

6 Ekim   günü zirvede olacaksınız. Terazi burcunda doğacak yeni ay, profesyonel taahhütler ve ilişkiler alanında yeni olanaklar sağlayacak. Yeni sözleşmeleri, anlaşmaları ve çalışma ilişkilerini tezahür ettirmek için yeni ayı kullanın. Plüton, doğrudan istasyonlar oluşturarak kariyerinizde dönüştürücü bir döneme son verecek. Sürecin ne olduğunu değerlendirin ve profesyonel hedeflerinizi gerçekleştirmek için kararlılıkla ilerleyin.

 

 

Koç Burcu En Doğru  Kasım 2022  Burç yorumları

 

Koç Burcu  Kasım 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Bu hafta, neyin önemli olduğuna odaklanın ve hayal kırıklıklarının kararlarınızı gölgelemesine izin vermeyin sevgili Koçlar! Hafta başlarken işler kızışıyor ve sizi saracak bir enerji dalgası var. Keşke her hafta böyle başlasa! Çarşamba günü biraz yavaşlamaya başlamalısınız ama bu kötü bir şey değil. Sadece yolunuza çıkan bazı sinir bozucu engelleri aşmaya odaklanıyorsunuz. Cazibeniz ve problem çözme anlayışınız, özellikle iletişim ve hatta flört aşamasında çılgın bir hıza ulaştığında, Cuma gününe kadar sizi güçlendirecek. Bu hafta sonu, mecazi veya kelimenin tam anlamıyla temiz bir ev gündeminizde olacak.

Koç Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Haftanın başlangıcı size biraz riskli gelebilir. Akrep güneşi, şifa veren asteroit Chiron’a dengesiz bir görünüm vererek geçmişten gelen acıları çözmenizi istiyor. Bu enerjiyi, geçmiş ilişkilerden öğrendiğiniz dersleri onurlandırırken, son birkaç yılda elde ettiğiniz kişisel gelişimi takdir etmek için de bir fırsat olarak kullanın.

Akrep yeni ayı, cinsel çekiciliğinizle yeniden bağlantı kurmak için mükemmel bir zaman. Bu kozmik iklim, işleri bir sonraki seviyeye taşımanıza da yardımcı olabilir, bu yüzden ufukta görünen aşk ihtimalinde biraz daha derine inmekten korkmayın. Yeni ay ile Uranüs arasındaki bir karşıtlık, kişisel planlarınız söz konusu olduğunda tüm bahislerin kapalı olduğu anlamına geldiği için son zamanlarda hayal ettiğiniz herhangi bir fanteziye takılıp kalmamaya çalışın.

Merkür yüce gönüllü Akrep’e girdiğinde konuşmalar yoğunlaşmaya başlayacak. Bu gezegensel yerleşim, düşüncelerinizi ve duygularınızı sıralarken bir süreliğine içselleşmenize neden olabilir. İletişim kurmaya hazır olduğunuzda, hissettiklerinizi söylemek ve duygusal eğilimlerinizi gerçeğe dönüştürmek için bu titreşimleri kullanın.

Koç Burcu Kasım 2022 Burç Yorumu Finansal Durum

Kasım’a hoş geldiniz; ilk haftası oldukça iddialı olmayı hedefliyor!

31 Ekim ve 1 Kasım günleri, Merkür Jüpiter ile üçgen açı yaparak sohbet etme ve bağlantı kurma arzunuzu ateşliyor. Bu güçlü hava yüklü üçgen merak uyandırır. İşyerinde sözleşmeli anlaşmalarınıza dalmaya veya bir iş arkadaşınızla tartışmaya daha yatkın olabilirsiniz. Üçlü, aynı zamanda bir beyin fırtınası oturumu için mükemmeldir. Kariyer yolunuz göz önünde bulundurularak büyük hayaller kurmanın şimdi tam zamanı! Ancak Merkür, 2 Kasım günü Plüton ile açı yapacak ve bu da gerginliğe neden oluyor. Bir taahhüt hakkında bir iş arkadaşınızla aynı fikirde olmayabilirsiniz. Ayrıca, anlaşmaların sürdürülebilir olup olmayacağını merak ederek, profesyonel taahhütlerinizde durgunluk yaşayabilirsiniz. Neyse ki, bu gerilim kısa sürüyor! 4 Kasım, Akrep burcundaki yeni ay altında profesyonel yatırımlarınızda dönüşümü gerçekleştirmek için mükemmel bir gün. Ve 5 Kasım günü Merkür Akrep’in yatırım odaklı zihnine ve Venüs kapitalist Oğlak burcuna giriyor. Akrep’teki Merkür, daha iyi profesyonel yatırımlarda bulunmanıza ve Oğlak burcundaki Venüs zirveye tırmanmanıza yardımcı olabilir!

 

Koç Burcu En Doğru  Aralık 2022  Burç yorumları

 

Koç Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Koçlar bu haftaya gayet güzel başlayacaksınız gibi duruyor. Özellikle Pazartesi ve Salı öğlene kadar kariyer alanında güzel şeyler önünüzde! Yine de Salı günü ayın boşlukta olacağı saatler olduğundan ötürü birtakım ertelemeler olabilir. Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe akşamına kadar olan dönemde şansınız oldukça açık olacak. Ancak Çarşamba günü haftanın sert günü olacağından bunu fark etmeseniz bile diğer günler her konuda önünüzün açık olduğunu hissedeceksiniz.

Hafta sonuna yaklaşırken yine olumsuz bir durum olmamasına rağmen tüm haftanın yorgunluğu üzerinize çökmüş gibi hissedebilirsiniz. Bu dönmelerde sosyalleşmek sizi bu düşük enerjili halinizden kurtarabilir. İlla evde kalmak istiyorsanız meditasyon veya yoga ile kendiniz ile baş başa kalabilirsiniz.

Koç Burcu Aralık 2022 Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Sevgili Koç burçları, hafta başında Mars’ın akrep ile yapacağı açı sebebiyle ilişkilerinizde tutku ön planda olacak. Her ne kadar bu haftaya kariyer odaklı başlasanız bile hafta ortasına doğru, özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri, ayın boşlukta olduğu saatler dolayısıyla sosyal ilişkilerinizde ve genel olarak insanlar ile iletişiminizde kopukluklar hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde toplantılara katılabilir veya sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz.

Hafta sonuna yaklaşırken üzerinize çökecek yorgunluğu kendiniz ile baş başa kalıp meditasyon yapabilirsiniz. Ancak kendinizi izole etmemenizi tavsiye ederim çünkü bu ruh halinden çıkmanızı sağlayacak şey sosyalleşmek olacak. Özellikle pazar günü ilişkilerinizi derin bir şekilde ele aldığınız ve iletişiminizin çok yoğun olacağı bir gün olacak. Partneriniz ve aileniz ile ilişkiniz hakkında, hayatı paylaşmak hakkında diyaloglar kurabilirsiniz.

Koç Burcu   Aralık 2022 Burç Yorumu Finnsal Durum

Bu haftaya kariyerinize odaklanmış bir şekilde başlayacaksınız. İş ortamınızda rekabete veya yoğunluğa dayalı gerginlikler olabilir. Hafta ortası, özellikle Salı öğleden sonra, Çarşamba ve Perşembe, şanslı günleriniz olacak. Bu sebeple eğer iş hayatınızda hedefleriniz veya beklediğiniz haberler varsa aniden iyi haberler almanız olası. Bu şansa rağmen Çarşamba günü ayın boşlukta olacağı saatlerde yatırım yapmamanızı veya risk almamanızı öneririz. Ayın boşlukta olması yüzünden bazı ertelemeler olabilir veya engeller ile karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta içerisinde baskı altında almanız gereken bazı büyük kararlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu kararları vermeden ve son sözü söylemeden önce etraflıca düşündüğünüze emin olun. Bu hafta içinde iş yerinde arkanızdan konuşan veya size kötülük yapmaya çalışan rakiplerinizi fark edeceksiniz. Gardınızı almayı unutmayın.

EN DOĞRU BOĞA BURCU 2022 YILI BÜTÜN AYLAR BURÇ YORUMLARI nı da okuyabilirsin.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu