Sanat

Bu Yaz En Çok O Dinlendi: Sefo Kimdir? Gerçek Adı Ne? Sevgilisi Var mı?

Yazın su gibi akıp geçtiği konusunda hepimiz okey miyiz? Gündem her zaman çok yoğundu ve hepinizin mağlubumu olduğu üzere ard arda bir sürü felaket yaşadık. Yaralarımızı sarmaya çalışırken, bir yandan içimiz kan ağlamaya devam etti tabii. Hal böyle olunca ne gezmek ne de eğlenmek keyif verebildi. Kafamızı bir nebze olsun dağıtabilmek içinse yine müziğe sığındık! Bu yılın en çok dinlenenleri arasında ise yeni ve sürpriz bir isim vardı. Şimdi gelin Sefo kimdir, ne yapar ne eder, sevgilisi var mı yok mu; kendisini yakın markaja alalım… 

Sefo Kimdir? 

16 Mart 1998 Samsun doğumlu olan Sefo, henüz sadece 23 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı ilerleyen ve aynı zamanda da umut vadeden bir kariyere sahip. 

Müzik hayatına ilk olarak “Yalan” adındaki şarkısıyla 2018 yılında merhaba diyen genç rapçi, yaklaşık bir yıl kadar ara verdikten sonra “Poz” ve “Updown” teklileriyle cüretkâr bir geri dönüş yaptı. “362” ve “Derdi Ne?” teklilerini de 2019’ sığdırmayı başaran Sefo, 2020 ve 2021’de adeta coştu! Ard arda gönderdiği hitleri ile zirveye doğru ilerlerken “Bilmem mi?” ile adeta bu yazın hit adamı oldu. Aa ayrıca Reynmen’le düet yaptıkları “Bonita’yı da övmezsek olmaz… 

Beş Soruda Sefo’yu Tanıyın! 

Onun hakkında daha çok şeyi merak ettiğinizi biliyoruz. Kendisi özel hayatı konusunda bir tık ketum ama yine de bazı sorularınızın cevabı burada olabilir… 

  • Sefo gerçek adı mı?  

Gerçek adı Seyfullah Sağır olan sanatçı, bu adını sahne adı olarak tercih ediyor. 

  • Hangi burç? 

16 Mart doğumlu olan sanatçı Balık burcu. 

  • Sefo boyu ve kilosu kaç?  

1.75 boyunda olan sanatçı 80 kilo ve son derece fit! 

  • Ala Tokel ile sevgili mi? 

Adının çok daha geniş kitlelerce duyulmasında ünlü bir fenomen olan Ala Tokel’in etkisi göz ardı edilemez. Kendisinin şarkılarını oldukça başarılı bulduğunu sık sık ifade eden ve paylaşımlarda bulunan Ala Tokel ile “Derdi Ne?” şarkısının klibinde de birlikte çalışmışlardı. İkilinin bu yakınlığı aralarında aşk söylentilerinin ateşlenmesine neden olsa da taraflarca gelen bir doğrulama henüz gelmedi.  

  • Sefo Hangi Takımlı? 

Tam olarak kesin olmasa kendisinin memleketi olan Samsunspor’a karşı büyük bir sempatisi olduğunu tahmin ediyoruz. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde bir konserinde Samsunspor marşını bile çaldırmıştı. 

Sefo Instagram ve Twitter hesapları neler? 

Kendisini ve renkli dünyasını sosyal medyadan anlık olarak takip etmek isteyenler için sosyal medya hesaplarını paylaşmadan geçmeyelim o zaman: 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Marilyn Monroe: Ölümünün Arkasındaki Trajik Hikaye İntihar mı, Cinayet mi?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu