Astroloji

Boğa Burcu Nisan Ayı Aylık Burç Yorumu

En doğru  nisan ayı Boğa burcu için aylık burç yorumu…  Boğa burcunu bu ay neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için  neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel  Aylık Boğa yorumu ile keşfedin… 

 

Boğa Burcu Nisan Ayı Aylık Yorumu – Genel Durum 

Bu ay ayarlamalar yapmakla ilgili ve bu siz sevgili Boğalar için kolay değil, biraz daha planlı olmanız şart!

Romantizm için ideal bir dönem olacak. Mistik cazibeniz, insanların sizi daha çekici bulmasına sebep olacak. Ve siz de İnsanların arzularına karşı daha duyarlı olacak ve bu arzulara hizmet etmekten keyif alacaksınız. Herkese yetecek kadar çok iyileştirici enerjiniz var. Ayrıca egonuzdaki yükseliş konusunda suçluluk hissetmemelisiniz.

 

Heyecan, olumlu değişim ve daha fazla kişisel özgürlük zamanı! Her zaman yaptığınız şeylerden tamamen farklı bir şey yaparak rutinden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Esneklik ve açık fikirlilik hoş sürprizler ve heyecan verici deneyimlere sebep olur. Daha yüksek titreşimlere açık olan bilinciniz sayesinde daha fazla öz farkındalık ve hatta psişik algı ile ödüllendirileceksiniz.

 

Boğa Burcu Nisan Ayı Aylık Yorumu – Aşk & İlişkiler 

Toksik bir aşk yerine kendi iyiliğinizi seçme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tutkulu beşinci evinizdeki Güneş, ikinci denge evinizdeki Kuzey Düğümü ile kare açı yaptığında, sizi destekleyen ve yükselten bir sevginin aksine bağımlılık yapan bir aşk içinde bölünmüş hissedebilirsiniz. Size en çok huzur veren şeyi seçin.

Gerçekten ne istediğinizi anlamakta zorlanabilirsiniz. Romantik beşinci evinizdeki Mars, idealist on birinci evinizdeki Neptün ile karşı karşıya geldiğinden, geçmişte verdiğiniz kararların yanı sıra şu an elinizde olan seçeneklerin de istediğiniz gibi olmadığını hissedebilirsiniz. Kimsenin size neye ihtiyacınız olduğunu söylemesine izin vermeyin! Kalbinizin sansürsüz sesini sadece kendiniz duyabilirsiniz.

Gelen enerjiyle güçleneceksiniz sevgili Boğalar! Bu, altıncı evinizdeki Merkür’ün kendinden emin onuncu evinizdeki Satürn ile üçgen açı yaptığı ve sizi hayatınızın sahibi olmaya teşvik ettiği zamandır. Bırakın, bu enerji istediğiniz gerçekliği yaratmanıza ve içinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran ilişkilere yönelmenize yardım etsin.

 

Boğa Burcu Nisan Ayı Aylık Yorumu – Finansal Durum 

Bu ayda, işinizde üretken ve çalışkan olma yeteneğiniz artıyor.  Merkür, altıncı evinize girecek ve sizi hedeflerinizi daha küçük görevlere bölmeye ve her seferinde bir adım atarak başarıya daha emin bir hızla ulaşmaya teşvik edecek. Tutarlı bir rutin oluşturmanın ivme kazanmanıza ve organizasyon seviyenizi korumanıza yardımcı olacağını görebilirsiniz.

Ancak,  yaratıcı riskler almakta zorlanabilirsiniz. Beşinci evinizdeki Mars, on birinci evinizde Neptün’e karşı çıkarken, başkalarına karşı sorumluluğunuzun sizi geride tuttuğunu hissedebilirsiniz. Kalabalıktan sıyrılmanıza neden olan bir şeyi yapmak ise size daha zor gelebilir. Duvardaki sıradan bir tuğla olmadığınızı unutmayın! Tahmininizden yavaş da olsa, güç ve saygı yayan bir itibar oluşturacaksınız.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Burçların Manipülatif Özellikleri: Şok Olacaksınız!

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu