Astroloji

Boğa Burcu 3 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

3 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa burcu haftalık burç yorumu… Boğa burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Boğa burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 3 Ocak 2022 Pazartesi günü Boğa yorumu ile keşfedin… 

Boğa Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Ne yaparsanız yapın çevrenizdekiler doymak ve tatmin olmak bilmiyor sevgili Boğalar… Kendinizi geri çekmeli ve siz olmadan gelecekleri zavallı durumu bizzat tecrübe etmelerini sağlamalısınız. Bir süre boyunca kimsenin derdini dinlemeyin, maddi manevi her anlamda arkalarından çekilin. En yakınlarınızdan gelen bu nankörlüğün sizi nasıl hissettirdiğini biliyorum. Ah, onlar için yaptıklarınızı kendiniz için yapsaydınız ne de farklı bir yerde olurdu hayatınız. Ama sahip olduğunuz tüm gücü kendi hayatınızı iyileştirmeye kullanmak için hala geç değil. Belki de artık çoktan kurtulmanız gereken bir kambur durumundalar sizin için.

Boğa Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Duygularınızdan çok libidonuzun hüküm sürdüğü bir hafta… Geride bıraktığımız bir iki hafta oldukça ihmal edilmiş bir yatak odası görüyorum. Bu hafta kesinlikle daha ateşli geçirilmeli. Bunu sadece yıldızlar değil, bedeniniz de söylüyor haberiniz olsun!

Düzenli bir ilişki içerisinde bulunan Boğalar için geçmişten gelen davetsiz misafirler bu yıl da yeniden karşınıza çıkabilir. Bazı Boğalar mevcut ilişkilerinde sancılı fakat geçici bir süreç içerisindeler. Her uzun ilişkinin yabani otları olan klasik durumlar… Elbette ki çözüme kavuşacak, birbirinize karşı hissettiklerinizde hiçbir azalma yok. Ama yine de bilirisiniz, bu tür küçük boşluk hisleri bize hata yaptırmak için fırsat kollar. Ve geçmişten gelen tanıdık bir sima bazen konuşabileceğiniz en doğru kişiymiş gibi gelebilir. Ama unutmayın ki eğer sağlıklı bir şekilde konuşabiliyor ve birbirinizi gerçekten anlıyor olsaydınız, yanınızdaki kişi o olurdu. Bu yüzden pişman olacağınız yanlış anlaşılmamalara sebebiyet vermeyin ve yönünüzü her zaman hayatınızdaki kişiye çevirin!

Boğa Burcu 3 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Boğa Burcu 3 Ocak para

Geçen hafta içerisinde yer almadığınız bir iş ya da önemli bir adım için pişmanlık duyuyor olabilirsiniz. Büyük fırsatı ıskaladığınızı ve işin içinden nasıl çıkacağınızı düşünüyorsunuz kara kara. Ama Perşembe günü size fikrinizi değiştirebilir. İsteyerek ya da istemeyerek uzak durduğunuz bu hamle için kendinize minnettar kalacaksınız.

Ayrıca bu hafta için de uzak durmanız gereken bir şey var; parasal konularda birine arka çıkmak, borç vermek gibi bir hamleden kesinlikle kaçının. Ayıp olsa da kaçının, karşı taraf zor durumda kalacak olsa da. Üst tarafta da dediğim gibi her türlü kaynağı kendinize saklayın.i

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu