Makyaj

Beaulis Zip İt Likit Mat Rujları İnceledik, En Sevilen Renkleri Sizin İçin Derledik!

Sadece Gratis mağazalarında satılan Beaulis Zip İt likit rujlar herkesin dilinde. Bizim de hakkında bir inceleme yapmamızsın zamanı çoktan gelmişti..Öncelikle sürümünün çok kolay olduğu ve renk skalasının geniş olmasının çok büyük bir avantaj olduğunu söyleyebilirim. Cüretkâr renklerde uygulama kolaylığı çok önemli biliyorsunuz. Yüksek pigmentine göre beklediğimden hafif bir yapısı var. Sürüldükten sonra da hemen kuruyor; adı likit ama sürüldükten sonra saça yapışma testini de başarıyla geçmiş bulunuyor.   

Kalıcılık testini de en azından benim açımdan başarıyla tamamladı.  Gün içinde akma, silinme, oynama yapmayan Beaulis Zip İt rujlar, yemek yediğinizde bile ufak bir rötuş ile gün içinde size kolaylık sağlıyor.  

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj: En Sevilen Renkler 

Bir tane ruj alacağım hangisini almalıyım diye aklınızda bir soru varsa günlük kullanımda rahatça kullanabileceğiniz 276, 116 ya da 522 numarasını tercih edebilirsiniz. Gül kurusu ve pembe tonlarında makyaj yapmayı seviyorsanız 106 numarasını tercih edebilirsiniz. Ben hafif bir göz makyajıyla veya gece dışarı çıkarken sürebileceğim bir ruj arıyorum diyorsanız 303 numarasını alabilirsiniz. Bana kalırsa hepsini alın tabi… 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 276  

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 276

Doğal dudak rengi ile kırmızı renk arasında bir geçiş rengi. Buradaki mağazada en çabuk biten rujmuş, o kadar haklılar ki benim de gün içinde dışarı çıkacaksam elimin gittiği renk kendileri. 

 Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 106  

Açık bir toprak rengi ile turuncu karışımı. Gül kurusu ve pembe tonlarda bir makyaj yaptığımda kullanmıştım o kadar güzel uydu ki makyajıma, bu tonları seven ve bu tonlarda makyaj yapanların kesinlikle alması gereken bir renk. 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 303  

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 303

Tam bir kırmızı. Mat bitişiyle de beraber gece dışarı çıkarken hiç düşünmeden kullanabileceğiniz bir renk. Sade bir göz makyajını da kesinlikle bu rujla tamamlayabileceğinizi düşünüyorum. 

 Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 116  

Ben makyaj yapayım ama çok da makyaj makyaj durmasın diyenlere göre doğal bir dudak rengi. Kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda bu rujla doğal görünümünüze ulaşarak gününüzü renkli hale getirebilirsiniz. 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 172 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 172

Koyu bir toprak rengi. Göz makyajınızı sade tutarak bu ruju kullanırsanız çok iyi sonuç vereceğine inanıyorum. Benim gibi düğüne giderken ve özel günlerde de kullanabilirsiniz tabi tercih sizin. 

 Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 514  

Soft duruşa yakın bir pembe. İster gün içerisinde dışarı çıkarken isterseniz de gece dışarı çıkarken hiç düşünmeden sürebileceğiniz bir renk tonu. 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 522  

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj 522

Gün içerisinde dışarı çıkarken elimin gittiği ikinci renk kesinlikle bu. Rengi doğal dudak renginiz ile pembe arası. O kadar güzel bir renk tonu ki buraya ne yazsam az kalır. 

Beaulis Zip İt Likit Mat Ruj Kullananlar 

User 1: Hem fiyatıyla hem yapısı ve duruşuyla hem de kalıcılığı ile çok çok memnun kaldığım ve severek kullandığım kullanmaya devam edeceğim ürünler oldular. Kesinlikle fiyat- performans ürünü olduklarını düşünüyorum.  

User 2: TikTok’da birinde gördüm 303 numarasını gerçekten çok güzel bir kırmızı.  

User 3: İndirimde çok uygun fiyatlı görünce 276 numarasını almıştım. Baktım ki çok sürümü çok rahat kırmızı ve birkaç koyu tonunu daha aldım. Kırmızı ruj sürme özürlüler için en iyi likit ruj bence.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Kırmızı Ruj Dosyası: Farklı Tonlar ve Markalarla En İyi Kırmızı Rujlar

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu