Zevosis

Başak Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin…

  • 07 Şubat 2022
  • 550 kez görüntülendi.
Başak Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin… 

Başak Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Başak burçları; bu hafta da yaşamınızda pürüzler yok değil fakat diğer yandan şans, onarım ve şifa enerjileri de sizinle olacak. İç sesinizi susturmayı başarabildiğiniz noktada bereket transitlerinden faydalanabilecek koşullara sahipsiniz. Hayatın size getirdikleriyle savaşmayın ve hayali düşmanlar yaratmayın. Böylelikle gökyüzündeki bu elverişli konumdan faydalanabileceğinizi umuyorum ve şansınıza şans katmanızı diliyorum. 

Haftaya damgasını vuracak fakat yıkıcı enerjileri bulunmayan olaylar şu şekilde etki edecek size:  

  • Hafta başında Ay’ın Koç burcundan Boğa burcuna geçişi, 
  • 8 Şubat’ta gerçekleşecek olan Mars -Uranüs Üçgeni, 
  • 11 Şubat’ta gerçekleşecek olan Merkür – Plüton Kavuşumu 

Başak Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Cuma günü gerçekleşecek olan bu kavuşmanın etkilerini bir sonraki hafta da üzerinizde hissedebilirsiniz. Duygusal olarak çok hassas, inişli çıkışlı, sinir nöbetlerine ve hatta ağlama krizlerine sahne olan bir hafta olabilir. İnanın tüm bu tepkileri gerektirecek ölçüde yıkıcı ve ciddi bir olay yok. Gergin, kaygılı ve takıntılı düşüncelerin ruhsal yansımasını yaşıyorsunuz. Çevrenizden ve partnerinizden kendinizi soyutlayıp, ardından da bu dışlanmışlık ve ilgisizlik için karşı tarafı suçluyor; olanlara kırılıyorsunuz. Neyse ki seviliyorsunuz ve destek görmeye devam ediyorsunuz. Yine de duygularınızın bu denli yoğunluğu için terapi alma ihtimali düşünmelisiniz. İçinizde biriktirdikleriniz ve alınganlıklarınız benliğinize sürekli olarak stres ve neredeyse adrenalin pompalıyor. Profesyonel birine anlatmak ve hayatı farklı bir perspektifle kucaklamak sizi yeniden huzurlu günlere kavuşturabilir.  

Bu süreçte seksle aranıza mesafe koymayın. Orgazm da bir çeşit mutluluk kitidir ve iyi gelecektir.  

Başak Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Salı, Çarşamba ve Cuma günleri iş hayatındaki enerjiniz oldukça destekleyici. Maddi konularda alış açınız mevcut. Kaynak yaratmakta üst düzey adımlar atıyorsunuz.  

Harcamalarınız konusunda her koşulda mutlaka not alarak hesap tutun. Farkında olmadan uçabilir, bütçenizden sapabilirsiniz. Fakat bu kendinizden kısın demek değil sakın yanlış yorumlayın. Sadece planlı hareket etmenizi öneriyorum. Yatırım ve dijital paralar için kafanız karışık olabilir. Belki de içsel olarak bu kadar karmaşıkken üzerinize bir sorumluluk daha alamayın ve en azından bu hafta geride durun. Parasal alanda veya gelirlerinize etki edecek olan ani ve hızlı etki alanlarının da olduğuna dair işaretler var.  

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Topuklu Ayakkabı Neden Bu Kadar Çekici Geliyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ