Astroloji

Başak Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak burcu haftalık burç yorumu… Başak burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Başak burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Başak yorumu ile keşfedin… 

Başak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Başak burçları; ilişkilerinizde ve bazen iş ortamınızda da zorlu süreçler geçirmiş olabilirsiniz. Fakat Jüpiteryen Yeni Ay etkisi, sizi baştan aşağı değiştirmek ve onarmak için geliyor. Hep olmak istediğiniz kişiyi düşünün, vazgeçmek istediğiniz huylarınızı ve geride bırakmak istediklerinizi… İşte tüm bunlar için büyük ve uygulanabilir kararlar alacağınız şahane bir haftaya giriş yapıyoruz. Lütfen algılarınızı açık tutun ve bu konumu iyi değerlendirin! Keyifli bir hafta diliyor ve sizin için getirdiğim diğer haberlere geçiyorum…  

Haftanın ilk günü ve Perşembe günü gardınızı düşürmemeniz günler. Duygusal patlamalara karşı soğukkanlı kalmaya çalışın ve yine bu hafta da sağlığınızı önemseyin.  

Yüksek kaygı seviyenizle birlikte yoğun temponuz, sizi sıkılgan ve tükenmiş hissettirebilir. Fakat 2 Mart’ta yaşayacağımız Balık Yeni Ay’ından en çok verim alacak olan burçsunuz. İkili ilişkilerinizde ve maddiyat konusundaki tüm engelleri geride bırakmak için muhteşem bir eşik ve bu konumdan tam 11 gün boyunca destek alabileceksiniz. 

Başak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Başak Burcu 28 Şubat aşk

Çarşamba günü kelimenin tam anlamıyla çarşaf gibi bir denize uyanıyorsunuz. Sabahın ilk saatlerinde Güneş ve Uranüs arasındaki açı; fark edilir bir şekilde enerjinizi yükseltiyor, çekici etkinizi arttırıyor ve düşünce sisteminizi çok daha berrak bir hale getiriyor. Bakış açınızın değişmesi, ilişkilerinizdeki sorunların çözüme kavuşabilmesi için oldukça olumlu bir etken. Yeniden kusursuz uyumu yakalayabiliyor ve ihtiyacınız olan o güven duygusuna yeniden erişiyorsunuz. Bazı Başaklar, bu hafta hızını alamayıp ilişkilerinde bir basamak ilerisi için harekete geçebilir.  

İlişkisi olmayan Başaklar için sürpriz yakınlaşmalar neden olmasın? Yeni birilerinden ziyade geçmişe dayanan bir tanışıklığın hızla ilerlemesi söz konusu olabilir. 

Ayrıca bu hafta sizi sahiden incitmiş olan birinin af dilemek için kapınızı çalacağını seziyorum. Affedip, unutmak mı sizi rahatlatır yoksa geri çevirip canını yakmak mı size daha iyi gelir; buna siz karar verin. 

Başak Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Başak Burcu 28 Şubat para

Yatırım konularında çok çok temkinli olmanız gereken bir hafta. Riskten uzak durun.  

İş hayatınızda bencil ve egosal davranmamaya hassasiyet göstermelisiniz. Yaşamış olduğunuz bazı yıpratıcı tecrübeler sizi sadece kendinizi düşünmeye sevk etmiş olabilir. Bunda haklısınız da. Aslında hepimizin yapması gereken de bu; hayatımızın tüm alanlarında önceliği kendimize tanımak. Ama sanırım bunu ortalığı yakıp yıkmadan da yapabiliriz. Birilerinin ayağını kaydırmadan da bir üst basamağa çıkabiliriz.  

Çarşamba günü Yeni Ay ile birlikte gerçekleşecek olan bir gökyüzü hareketi daha var: Merkür Satürn ile birleşiyor olacak. Ödemeleriniz konusunda ya da planlamadığınız harcamalarla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri tamir ettirmeniz ya da yerine yenisi almanız gerekebilir, patron koltuğunda oturuyorsanız bir çalışanınız için külfetli bir tazminat ya da prim ödemesi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ya da aciliyeti olan işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Ama çözemeyeceğiniz veya sizi uzun süreli olarak yıpratacak bir durum değil bu. Pazar günü Venüs ve Mars Kova burcunda buluşuyor ve bu gelişme doğrudan para hanenize etkide bulunuyor. Bereket enerjisi oldukça yüksek bir hafta sonu geçireceğiniz kesin, rahatlayın! 

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Feromon Nedir? Feromon Kokusu Neye Benzer?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu