Astroloji

Balık Burcu 7 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

7 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 7 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin…

Balık Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Balık burçları; uzun zamandır beklentide olduğunuz ya da sabır gösterdiğiniz konular hakkında önemli gelişmeler kaydedeceğiniz ve aşk hanenizden adeta kalpler çıkan bir hafta ile sizi karşılıyorum. Şanslı ve güven içerisinde hissetmelisiniz çünkü gökyüzü sizin için uzun zamandır olmadığı kadar destekleyici hem de korumacı. Bu hafta huzur ve finansal giriş için pastadan koca bir ısırık almaya bakın! 

Maddi anlamda ve kısmen de ikili ilişkilerinizde etkilerini göreceğiniz ve de minnettar olacağınız harika bir açı var. Çarşamba günü Ay’ın İkizler burcuna olan seyahati daha özgür hissetmeniz için size imkan sağlayabilir. Diğer yandan bu özgürlük arzunuz, üzerinizde hissettiğiniz en ufak baskıda sert ve hırçın tepkiler vermenize neden olabilir. Bu nedenle ağızınızdan çıkanlar konusunda daha ölçülü davranmanız için sizi uyarmalıyım! 

Balık Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Sahiplenilme konusundaki görüşlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekli. İstedikleriniz, beklenti içerisinde olduklarınızla bu konudaki düşünceleriniz uyuşmazlık gösteriyor. Bunun bir zafiyet olmadığını, kadın ya da erkek fark etmeksizin birbirlerini sahiplenmelerinin altında artan sadakat duygusunun, bağlanmanın ve değer vermenin yattığını bilmelisiniz. Fakat sahiplenmeyi ya da sahiplenilmeyi kısıtlayıcılık veya üzerinde hak iddia etme gibi olarak görmemelisiniz.  

Cuma günü yaşanacak ve etkisini önümüzdeki hafta da hissettirecek olan Merkür – Plüton Kavuşumu, yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Daha sakin kalmalı ve satır arası okuyup, her şeyin altını deşmekten vazgeçmelisiniz.  

Balık Burcu 7 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Maddi olarak gerçekten büyük bir hafta. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz çok şey var. Buna kendiniz de dahilsiniz. Her şeyi, baştan aşağıya… Bambaşka bir hayatı arzuluyor ve maddi güçlenmenin sizi karakter olarak da güçlendireceğini düşünüyorsunuz. Haksız da sayılmazsınız. Bu böyledir; para demek imkan demektir. İtibarla birlikte özgürlüğü de getirir ve siz tüm bunlar için uzun zamandır büyük mücadeleler veriyorsunuz. Geçen hafta yaşadığımız Yeni Ay’ın etkisi halen bu denli etkili ve tazeyken para hanenizdeki açı hayret uyandırıcı.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu