Astroloji

Balık Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin… 

Balık Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Balık burçları; şahane bir Yeni Ay haftasıyla karşınızdayım. Geleceğinize daha umutla bakacağınız ve yer yer depresif etkiler altında olsanız da günün sonunda daha rasyonel kararlar alarak hayatınızın iplerini elinizde hissedeceğiniz bir sürece adım atmak üzeresiniz. Eksikliğini hissettiğiniz her ne varsa benliğinize dahil edebilmenizi umuyorum. Gelelim bu haftanın asıl gündemine… 

Haftanın ilk iki gününde kendinizi biraz melankolik hissedebilirsiniz. Enerjiniz düşük olabilir ve geçmişi çok fazla kafanıza takıyor olabilirsiniz. Hatta bazen hızınızı alamıyor bu kez de gelecek için kaygı duymaya başlıyorsunuz. Haftanın geri kalanında ise sadece Perşembe günü hariç, son derece pozitif ve destekleyici etkiler mevcut. Bu haftanın şanslı ve ayrıcalıklı olanlarından birisiniz… 

Balık Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Balık Burcu 28 Şubat aşk

Yeni Ay’ın ev sahibi sizsiniz. Bu da demek oluyor ki ondan en çok faydalanacak olan da sizsiniz. Sürdürmekte güçlük çektiğiniz ilişkiler ve iletişim problemleri ortadan kayboluyor. Empati kurabilme gücünüz, olgunluğunuz ve mental olarak dinginliğiniz; kurduğunuz tüm ilişkilerde sizi yönetici konumuna yerleştiriyor. Bu olumlu etkiden tam 17 gün boyunca yararlanabileceksiniz. Kendinizle olan ilişkiniz ve bakış açınız da önemli bir revize geçiriyor. Kendinize verdiğiniz önem ve değer arttıkça aynı şekilde çevrenizden de bu etkileri çekiyorsunuz. 

Hafta sonu, bilhassa da Pazar günü yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi daha açık ve cesur hissedeceksiniz. Bu dönemde filizlenen ilişkilerden muhteşem bir enerji yükseliyor olacak. Açılmak istediğiniz ya da samimiyetinizi arttırmak istediğiniz birileri varsa ona doğru adımlar atmaktan çekinmeyin. 

Söz konusu arkadaşlık ilişkileriniz olduğunda ise işler biraz karışık. Bazı kişilerin gerçekten arkadaşınız olup olmadığını yeniden gözden geçirmelisiniz. Size iyi gelmeyen ne varsa kestirip atın! 

Balık Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Balık Burcu 28 Şubat para

Fırsatları koklamakta harikasınız! Algılarınız ve sezileriniz çok yüksek. İçinizdeki ses ne diyorsa ona harfiyen uyun. 

Perşembe günü yatırımlarınız adına dikkatli olun. Özellikle de gayrimenkul alım-satımlarında. Biraz önce de söylediğim gibi attığınız her adımda söz sahibi sadece kendiniz olun. Başkalarının sizi yönlendirdiği yollardan uzak durun. Perşembe günü yaşayacağımız Venüs – Mars ve Pluto Kavuşumu, çevrenizden gelen etkilerin pozitif yönde olmadığını işaret ediyor.  

Hafta sonu ise maddiyat konusunda rüzgar arkanızda! Cumartesi günü kaynaklarınızı arttıracak girişimleri hayata geçirmeniz için kusursuz bir konum var. Pazar günü ise siz her ne kadar işle ilgili bir şeyler duymak istemiyor olsanız da fazladan mesai yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşbirlikleri veya ortaklıklar için bundan daha iyi bir gün olamaz. Önemli imzaları kesinlikle Pazar gününe bırakın. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu