Astroloji

Balık Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Balık burcu haftalık burç yorumu… Balık burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Balık burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Balık yorumu ile keşfedin…

Balık Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sizi bu haftanın en şanslı burcu ilan ediyorum. Pazartesi günü ağınızda resmen gümüş bir kaşıkla yeniden doğuyorsunuz. Henüz yeni girdiğimiz 2022 senesi sizin için = para! Bu yüzden yılın pek çok döneminde yer yer elde edeceğiniz bu kazanımlardan bahsedeceğiz. Ama diğer yandan da işlerin yolunda gitmesinin size duygusal ve mental olarak kattıkları var ki bunları da kesinlikle görmezden gelmeyelim. 2021’in özellikle de son aylarını oldukça kırılgan geçirmiştiniz. Depresif olacak ama sanki yaşamıyor da oradan oraya savruluyordunuz. Her şeyin sizin kontrolünüzün dışında geliştiği bir yıldan çıkıp çok çok kısa bir sürede ipleri elinize geçiriyor olmanız harika! 

Balık Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

İlişkiniz çok fazla göz önünde. Herkes aranızdaki şeylerden haberdar ve otomatikman da gereksiz yere fikir belirten sayısı oldukça yüksek. Ne kadar direnirseniz direnin etki altında kalmamanız imkansız. İlişkiniz ve hatta kendiniz için çevrenizden izole bir alan yaratmalı ve partnerinizden de aynı adımı beklemelisiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın ya da ailenizin de dahil olduğu programlardan bir süre uzaklaşmalı ve baş başa vakit geçirmelisiniz.  

Balık Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Balık Burcu 10 Ocak para

Jüpiter’in en kıyak geçtiği burç olan siz Balıklar için yılın ilk haftalarında bu öngörülebilir yükseliş sahneye çıkıyor! Artan özgüveninizden bahsetmeme gerek bile yok, çünkü siz bunu çoktan hissetmeye başladınız bile. “İmkansız” kelimesi hayatınızdan adeta çıkıyor ve siz hemen her şeyin elde edilebilir olduğu gerçeğini en derinlerinizde hissediyorsunuz. Tabii ki Jüpiter’in size verdiği tek hediye sırtınızı sıvazlamak değil; daha önce hiç karşılaşmadığınız fırsatlar ve en önemlisi de içerisinde yer almadığınız yepyeni ortamlar kariyerinizin adeta yeniden çizilmesinde sihirli bir değnek görevi görüyor. Çarşamba ve Cumartesi günlerinde mutlaka kapınızı çalacak bir sürpriz bekleyin! 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu