Makyaj

Bakışlarınızın Cazibesini Arttırın: Pastel Waterproof Dipliner İnceleme

Kapayın gözlerinizi ve kendi zamanına damgasını vuran tüm o ikonik makyajları hayalinizden şöyle bir geçirin… Cat Eye’lardan tutun da Cut Crease’lere kadar süregelen tüm bu akımlar hepimizin yoluna ışık tutmadı mı? Yeri geldiğinde keskin bakışlarla yeri geldiğinde cesur renklerle ifade ettik kendimizi. Bugünse makyaj trendlerinin vazgeçilmezi kusursuz eyelinerlar için bir ürünü inceleyeceğiz sizlerle. Huzurlarınızda iyi günde kötü günde, gülüşlerinizde ve gözyaşlarınızda size bakışlarınızın gücünü arttırmayı vaat eden: Pastel Waterproof Dipliner!

Pastel Waterproof Dipliner uygulama

Pastel Waterproof Dipliner Özellikleri

Genellikle likit yapıları ve sivri keçe uçları sayesinde bize sürülme kolaylığı sunan diplinerlar, özellikle eyeliner kullanmaya yeni başlayanlar için gerçekten kurtarıcı bir ürün. Bakıldığında bu iki ürün arasında da çok bir fark yok aslında. Ben genelde makyajımda kuyruklu bir eyeliner görüntüsü istemediğimde kirpik diplerimi belirginleştirmek adına dipliner kullanmayı tercih ediyorum. Pastel’in bu ürünü ise diğer diplinerlarda da olduğu gibi likit bir yapıya sahip. 4.5 ml’lik bir tüp içerisinde ince sivri bir keçeli uç barındıran bu ürünün, 01 ve 02 numara olarak iki çeşidi mevcut.

01 numaralı ürünümüzün rengi siyah. Bence bir diplinerdaki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta siyah renginin tonu. Bazen öyle ürünlere denk geliyorum ki ilk sürdüğümde renk resmen siyah değil de gri! Sanki iki gün aynı diplinerla dolaşmışsın gibi silik bir görünüm veriyor. Amaaan ne olur sanki üzerinden bir kat daha geçersin olur biter demeyin. Bu sefer de daha yoğun bir renk beklerken olanı da alıp götürüyorsun! Pastel’in 01 numaralı diplinerında ise rengine dair hiç sorun yaşamadım. Siyah renginin yoğunluğu ve mat bitişi benden geçer not aldı!

02 numaralı ürünümüzün rengi ise kahverengi. 01 numaralı ürüne kıyasla bu ürüne ulaşmak daha zor. Muhtemelen daha az tercih edildiğinden zincir kozmetik marketlerin herhangi bir mağazasında kolaylıkla denk gelemezsiniz. Renk olarak bence daha koyu bir tona sahip. Ben genelde kahverengi diplinerı yok gibi bir görünüm elde etmek istediğimde kullanırım. Pastel’in 02 numaralı bu diplinerında ise renginin koyuluğu nedeniyle böyle bir görünüm elde edemedim. Anlayacağınız bir önceki üründe kalbimi çalan o yoğun renk bu üründe de mevcut fakat benim aradığım bu değil. Eğer siz benim aksime kahverengi diplinerda da belirgin bir görünümden hoşlanıyorsanız bu ürünü mutlaka denemelisiniz!

Pastel Waterproof Dipliner 02

Pastel Waterproof Dipliner Nasıl Sürülür?

Bu üründe renginden sonra bayıldığım bir diğer nokta ise kullanım kolaylığı oldu. Ürünü sürmek için pozisyon aldığımda ürünün elime göre şekil alması benim işimi bayağı bi kolaylaştırdı. Siz de benim gibi diplinerda ince bir görünümden hoşlanıyorsanız bu ürünün sivri ucu sizi çok mutlu edecek!

Biraz da ürünü nasıl uygulamamız gerektiğinden bahsedelim. Öncelikle makyajımızda far kullanacaksak daha net bir görünüm için bunu diplinerdan önce yapmalıyız. Farımız hazırsa ürünü kirpik diplerine olabildiğince yakın olacak şekilde, göz kapağımızın iç kısmından uygulamaya başlayabiliriz. Burada size minik bir tavsiyem olacak. Genelde bu ürünleri içten dışa doğru uygulamamız tavsiye edilir fakat kuyruklu bir görünüm elde etmek istiyorsanız ben tam aksini yapmanızı tavsiye ediyorum. Eğer kuyruksuz bir dipliner istiyorsanız dediğim gibi kalınlığını kontrol etmek adına uygulamaya içten başlayabilirsiniz. İlk katı sürdükten sonra boş kalan yerleri doldurabilir ve kalınlığını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu aşamada eğer beklediğiniz gibi bir görünüm elde etmediyseniz ürün kurumadan hemen silmelisiniz. Sürdükten 5-6 saniye sonra kuruyup matlaştığı için hataları düzeltebilmek adına burada bize minik bir fırsat sunuyor.

Pastel Waterproof Dipliner’ı Nereden Temin Edebiliriz, Fiyatı Nedir?

Pastel birçok kozmetik marketle anlaşmaya sahip olduğundan bu ürünü temin etmek oldukça kolay. Watsons, Gratis, Rossmann, EveShop gibi marketler başta olmak üzere internet siteleri dahil birçok yerden bu ürüne ulaşabilirsiniz. İndirimsiz fiyatı 62,75 TL olan bu ürünü, maksimum indirimle 28,70 TL gibi bir fiyata alabilirsiniz. Ama tahmin ettiğiniz üzere bu kadar indirimli halini yakalamak çok zor olduğundan 35-40 TL bandında bir fiyata denk gelirseniz mutlaka alıp deneyin derim.

Pastel Waterproof Dipliner Kullananlar

Pastel Waterproof Dipliner 01

Ürünü denemeden önce farklı kullanıcı tecrübelerini de değerlendirmeyi sevenleriniz için birkaç kullanıcı yorumunu derledik:

User 1: Harika bir dipliner. Gün içinde hiç akmıyor ve simsiyah renkte gün sonuna kadar kalıcılığını koruyor. Makyaj temizleme suyuyla kolaylıkla çıkıyor. Performansına göre fiyatı harika diyebilirim.

User 2: Kullandığım tek dipliner diyebilirim. Çeşitli markalar denedim ama benim gibi düşük bir göz kapağına sahipseniz kesinlikle bulaşma yapmayan bu diplinera siz de bayılacaksınız.

User 3: Waterproof diye almıştım, akmaması ve gün boyu sabit kalması çok başarılı. Fakat o kadar çabuk sabitleniyor ki sürdüğünüz katın üzerinden tekrardan geçmeniz mümkün değil. Bunu yaptığınızda ilk katın siyahlığını da alıp götürüyor. Sürerken dikkatli olmalısınız.

User 4: Önceden hiç opak değildi fakat sanırım formülü değişmiş. Kahverengi dipliner arayışındayken bulup hemen siyahıyla birlikte aldığım bir ürün. Kesinlikle opak ve mat bitişli. Baz kullandığımdan mı bilmiyorum ama gün içerisinde kalıcılığı gerçekten mükemmel.

User 5: Kahverengi olanını ilk sürdüğümde çok açık bir tonda gözüküyor. Fakat zamanla rengi koyulaşıyor ve bildiğiniz koyu kahve bir renk alıyor. Sürülmesi aşırı kolay bir ürün olduğundan kendisinde acemiliğimi de attım. Benim gibi dipliner kullanmakta zorlanan biriyseniz bu ürünü mutlaka denemelisiniz.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: L’action Paris Kirpik Güçlendirici Bakım Maskarası

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu