Astroloji

Aslan Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin… 

Aslan Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Haftanın ikinci gününde bizleri sarsıcı bir Yeni Ay karşılıyor. Bu süreçte ikili ilişkilerinizde ufak pürüzlerle karşılaşabilir ve iletişim becerilerinizin kendinizi ifade edebilmenizde yetersiz kaldığınızı fark edebilirsiniz.  

Cuma gününden itibaren kariyerinizle ilgili pozitif yönde hareketlenmeler meydana gelebilir. Ayrıca eğitim hayatınızla ilgili olarak beklentide olduğunuz geri dönüşler varsa yine hafta sonuna doğru sizi tatmin edecek gelişmeler yaşanabilir.  

Öte yandan sağlığınızla ilgili uyarılarımı bu hafta da sürdürmek ve daha dikkatinizi daha yoğun şekilde çekmem gerekiyor. Bu konuda kesinlikle ihmalkar davranmamalısınız. Ayrıca kilonuzla ilgili de dikkatli davranın. Aşırı zayıflamaya da kilo almaya da. 

Aslan Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

aslan burcu 31 ocak aşk

İlişkinizde meydana gelebilecek olan küçük çaplı sorunlardan bahsetmiştim. Yine bu konuda da daha dikkatli ve sakin davranmanız gerektiğinin altını fosforlu kalemlerle çiziyorum. Daha yapıcı davranmalı ve aranızdaki bağı zedeleyecek kırıcı cümleler sarf etmekten kendinizi alıkoymalısınız. Ayrıca barışma adımları konusunda da. Gurura sarılmak yerine partnerinize sarılın. Küçük meseleleri büyütmekten ve ani tepkilerden uzaklaşın. Etkisi bu haftayı tamamıyla kapsayacak olan Yeni Ay’dan sağ çıkmanın tek yolu bu. 

İş çevrenizde ise durum tam tersi ve destekleyici nitelikte. Kariyerinizdeki iyileşme büyük ölçüde de buna bağlı. 

Aslan Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

aslan burcu 31 ocak para

Kariyerinize odaklı bir hafta geçiriyorsunuz ve iş içindeki iletişiminiz oldukça güçlü. Sözünüzü dinletebilme, ikna etme ve otorite kurma kabiliyetiniz üst seviyede. Adımlarınızı şahsi değil ortaklık veya takım halinde atıyor ve getirisini de çok hızlı görüyorsunuz. Çalışma ortamınızda daha fazla sorumluluk üstlenebilir, terfi veya prim oranınızda iyileştirmeler alabilirsiniz.  

Öte yandan ortaklık ilişkileri için de uygun bir zeminin hakim olduğunu belirtebilirim.  

Tahsil edilmekte güçlük çekilen ödemelerin temini için de şanslı bir haftadasınız. Fakat küçük bir tavsiye harcamalarınız konusunda biraz daha yalın davranmanızı öneririm. Gösterişten uzak hamleler atın, ağınızı sıkı tutun. Negatif enerjiye karşı gardınız oldukça düşük. Mümkünse safir taşıyla temas edin, üzerinizde taşıyın veya uyuduğunuz odada bulundurun.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu