Astroloji

Aslan Burcu 28 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

28 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 28 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin… 

Aslan Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Sevgili Aslan burçları; geleceğimize ilerlerken sırtımızda kamburlaşan problemlerimizi savurup atabilmemiz için çok önemli bir haftaya hatta aya giriş yapıyoruz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyileştirici gücüyle bizi sarıp sarmalayacak olan bir Yeni Ay etkisi ile tüm yaralarımızdan arınıyoruz. Bazı şeyleri denemekten ve çabalamaktan bunaldığınızın farkındayım ama ya her şeye sahip olmanıza son birkaç adım kaldıysa? Gelin sizi bu hafta başka neler bekliyor bir bakalım… 

Üstlendiğiniz sorumluluklar bu hafta size biraz fazla gelebilir. Belki almaya yeltendiğiniz büyük kararların altında yatan neden de budur. Çok fazla çalışıp, emek vermek ve sürekli çabalayıp durmak ama sonucunda elde ettiğiniz şeyin koca bir hiç olması. Hayata geçirmek üzere olduğunuz bu değişim kararı hem ikili ilişkilerinize hem de parasal konulara doğrudan etki edecektir.  

Aslan Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aslan Burcu 28 Şubat aşk

Hafta sonu ile başlamak istiyorum kimseler kusura bakmasın! Cumartesi çok çok olumlu etkiler altındasınız. Haliyle çok daha sakin, iyimser ve bu şahane enerjinizi çevrenize yansıtmak için de yanıp tutuşuyorsunuz. İlişkisi olmayan Aslanlar için bu yıl ender rastlanacak kısmet açıklığı söz konusu. Kalıcı olacak ve uyumluluğunuzun çok yüksek olduğu ilişkiler kurabilirsiniz. İlişkisi olanlar içinse baskın olan tarafın siz olacağı ve şefkatle tutkunun kusursuz şekilde iç içe geçtiği bir gün. 

Pazar günü ise Venüs ve Mars aynı anda Kova burcunda olacak. Yine ilişki başlangıçları için çok uygun bir gün. Ayrıca auranızın da çekim enerjisi zirvede! İlişkisi olanlar da bugünü mutlaka iyi değerlendirmeli. İlişkinizde sorunlar varsa kesinlikle adım atan taraf olun ya da karşı tarafın adım atması için tetikleyici sinyaller verin.  

Çarşamba sabah saatleri ve Perşembe günü ise ilişkilerinizde diyalog sorunları yaşayabilirsiniz. İşler tartışmaya döndüğü anda hemen topuklayın ve büyümemesi için elinizden geleni yapın.  

Aslan Burcu 28 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Aslan Burcu 28 Şubat para

Patron koltuğunda oturuyorsanız bu hafta ortaklık tekliflerini kestirip atmayın ve ciddiye alarak düşünün. Yetişemediğinizi, yetersiz kaldığınızı ya da finansal olarak sürdüremediğiniz alanları çözüme kavuşturmak için verimli olabilir. 

Perşembe gününe iş hayatınızda da dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar, aşırıya kaçan duygusal reaksiyonlar ve buna bağlı olarak gelişen sürtüşmeler meydana gelebilir. Sizin dışınızda gelişen durumlarda da taraf olmaktan kaçının. Birilerini sakinleştirmek için dahi olsa ağızınızdan çıkacak olan herhangi bir kelime farklı yönlere çekilebilir.  

Çarşamba günü Yeni Ay’ın yanı sıra Güneş ve Uranüs arasındaki açı da maddi kaynaklarınız üzerinde pozitif yönlü etkiye yol açacak. Bunun yanı sıra Cumartesi günü önemli bir nakit girişi de sizi bekliyor olacak.

Bu içerik de ilginizi çekebilir: Feromon Nedir? Feromon Kokusu Neye Benzer?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu