Astroloji

Aslan Burcu 24 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

24 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin… 

Aslan Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Yönetici gezegeniniz olan Güneş, 23 Ocak’ta Merkür’le buluşacak ve bu hareketin etkilerini hafta ortasına dek göreceksiniz. Fikirlerin dinlenmesi ve fark edilmek üzerine beklentilerinizin olduğu bu haftadan memnun ayırılıyorsunuz gibi görünüyor. Fakat ürkek adımlarla bunu elde etmeniz zor. Daha fazla inisiyatif almalı ve kendinize güveniniz hissettirmelisiniz. İletişim becerilerinizin hayli yüksek olduğu bu 17 günlük süreci ıskalamayın.

Sağlığınız konusunda ise daha fazla hassasiyet göstermeniz gereken bir haftadasınız. İyi dinlenmediğiniz sürece kafanızdakileri hayata geçirebilmeniz çok zor.

Haftanın son gününde gerçekleşecek ve önümüzdeki hafta da etkisini gösterecek olan Güneş ile Uranüs arasındaki kara açısı; sizi hem aile hem de iş hayatınızda daha isyankar bir ruh haline sürükleyebilir. Daha sakin ve temkinli hamleler yapın fakat taviz vermeyin. Güç dengelerini değiştirmek için lehinize bir iklim söz konusu.

Aslan Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Aslan Burcu 24 Ocak aşk

İlişkinizi bir tektaşla taçlandırmak için tüm benliğinizle doğru zaman olduğunu düşünüyor olabilirsiniz fakat bense size en azından yaza kadar beklemenizi ve ne teklif eden ne de “I said yes” diyen tarafta olmanızı öneririm. Haytanızın genel akışında evlilik için zamanın geldiği hissine kapılmış durumdasınız ama önemli olan ilişkiniz için doğru anın gelmiş olması. Hislerinizin nirvanasını yaşıyor olsanız da büyük kararların çok yönlü değerlendirilmesi gerektiğini unutmayın. Bunu ilişkiniz riskli göründüğü için söylemiyorum. Şu an için aranızdaki uyum ve güven bağı sağlanmış gibi görünüyor. Ayrıca bu yıl içerisinde olası bir evlilik kararının sizi hüsrana uğratmayacağını düşünüyorum. Ama sevgililik aşamasında tüm yüzlerinizi görün, bazı tartışmaları yapın ki aynı evin içerisinde yaşadığınızda “sen çok değiştin” sendromuna yakalanmayın. Özetle ilişkinizin altyapısını sağlıklı bir zemine oturtmadan yeni bir kata çıkmak akıllıca değil.

Aslan Burcu 24 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Aslan Burcu 24 Ocak para

Mevcuttaki işinizde her şeyden habersiz çalışıyorken, tarafınıza yöneltilen bir teklif aklınızı başınızdan alabilir. Üstelik lehinize olan şöyle bir durum var ki; bu teklif için tüm gün çalışmanız gerekmiyor. Unutmayın ki hayat mottomuz “kendimizi her daim garanti altına almak.” Bu nedenle belki de bir süreliğine iki işi aynı anda sürdürmeyi deneyebilirsiniz. Yorulacağınız kesin ama üstesinden gelemeyeceğiniz ölçüde değil.

Üstelik para girişinizde çok yüksek bir ivme bekliyorum. Bazılarınız bu konuda biraz umutsuz olabilir. Ben de size derim ki hayat ve gökyüzü mucizelerle doludur. Ve her zaman kötü şeyler üst üste gelmez; bu kez sahne güzel sürprizlerin.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu