Astroloji

Aslan Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin…

Aslan Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Aslan burçları; bu romantik, tutkulu ve de para dolu haftanın açılışını yapmaktan gurur duyuyorum… Aniden gelen aydınlanmalara ve değişimlere ne kadar inanırsınız bilmem ama bu hafta size inandırmaya geliyor! Hayata olan bakış açınız için büyük ve önemli bir dönüm noktası. Bazı şeylerin sizin gözünüzde büyüttüğünüz için bu denli önemli olduğunun farkına varıyor ve hiçbir şeyin, gerçekten de hiçbir şeyin dünyanın sonu olmadığını nihayet görebiliyorsunuz. Her şey değiştirilebilir, her şey onarılabilir ve herkes geri kazanılabilir. Önemli olan tek şey size bir şey olmaması. Sabah uyandığınızda yapmak zorunda olduklarınızdan nefret etmemeniz. Kendi kendinize koyduğunuz acımasız ve katı kurallardan ve yer yer de takıntı haline getirdiğiniz düşüncelerden kurtulabilmeniz.  

Aslan Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Aslan Burcu 21 Şubat aşk

İlişki içerisinde olan Aslanlar için Salı gününe dikkat çekmek ve yaşanabilecek olan gerginliklerin önünü şimdiden kesmek isterim. Bugünün dışında şahane ve ateşli bir hafta ve tek hamlede tüm haftayı mahvetmeyin lütfen. 22 Şubat’ta Ay, Akrep burcunda olacak ve neredeyse tüm burçların tahammül seviyesini sıfıra indirecek. Yani siz de partneriniz de; aileniz ve arkadaşlarınız da alev topu gibi olacaktır. Bu yüzden hepinize yapmış olduğum gibi gökyüzündeki bu gergin geçişin farkında olmanızı ve de ikili çatışmaya girmekten kaçınmanızı öneriyorum. Hele ki siz köprüleri hemen kesip atmaya meyilli bir burçsunuz aman sakin olun. Çünkü Çarşamba’dan itibaren sizi bekleyen çok romantik bir enerji olacak. Venüs ve Mars’ın Neptün’den desteklenen açısı; ilişkisi olanlara doğru kişiyle beraber olduklarını hissettirmeye ve farkında olarak ya da olmayarak örmüş oldukları duvarları yıkmaya geliyor. İlişkinizin kesinlikle farklı ir boyut kazandığını hissedeceksiniz.  

Evli olan Aslanlar için bu hafta çocuk yapma fikri gündemde olabilir.  

İlişkisi olmayan Aslanlar içinse Venüs hayatınızın aşkını tutup kolundan size getiriyor! 

Aslan Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Aslan Burcu 21 Şubat para

Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri oldukça ılımlı konumlar ve olumlu etkiler söz konusu. Haftalık programınızı yaparken bunu mutlaka göz önünde bulundurun. İş veya eğitim hayatınızda beklenen haberlerin ve onaylanmaların size ulaşabileceği bir hafta geçiriyor olacaksınız. 

Yatırım beklediğiniz bir projeniz ve imza aşamasında olduğunuz ortaklık ilişkileriniz mevcutsa yine bu hafta sonuca bağlanabilir. Önemli ve size mutlaka bir şeyler katacak olan kişilerle bir araya geleceksiniz. Fakat pot kırabileceğinize veya küçük dikkatsizliklerle büyük bir fırsatı tepebileceğinize yönelik olarak endişelim var. İş hayatınız konusunda çevrenize karşı ağızınızı kapalı tutun. Ayrıca gireceğiniz toplantılara veya sunumlara çok çok iyi hazırlanın ve asla geç kalmayın. Ağızınızdan çıkacak olan her şeyi defalarca düşünün. 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu