Astroloji

Aslan Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin… 

Aslan Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Odaklanma konusunda büyük problemler yaşıyoruz bu hafta. Bunda hem fiziksel-mental yorgunluğunuzun hem de iş yerinizdeki ortamın etkisiniz yadsıyamayız. Çalışma arkadaşlarınız arasındaki güç dengeleri değişiyor, bazı isimler yerlerini yeni isimlere bırakıyor. Değişen sirkülasyon ne yazık ki çok çabuk benimsenemiyor. Yine belki bu küçük çaplı kriz daha fazla sorumluluk almanız için size kapı aralayabilir. Gökyüzündeki yöneticiniz olan Güneş, hafta ortasında Kova burcuna seyahat edecek. Bunun burcunuza olan yansıması ise artan iletişim becerileriniz ve de kendi alanınızı yaratmak için verdiğiniz mücadele olarak karşımıza çıkıyor.

Aslan Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Gökyüzünden okuduğum bazı işaretler, ilişkinize resmiyet kazandırmak için sizi bekleyen bir süreç olduğunu ve bu hafta içerisinde bu fikrin ufak ufak dillendirilebileceğini gösteriyor. Peki doğru zaman mı? Bence hayır. Sürekli olarak, istediğiniz çoğu şeyi henüz gerçekleştiremediğinize dair bir his var. Yani siz henüz daha tam olarak kendinizi dahi gerçekleştirememişken, bir evlilik gerçekleştirmek ya da bu yola girmek ne denli doğru bilemiyorum. Çok güzel hisler olduğundan, heyecanlandırdığından şüphem yok ama erken alınmış bir kararın pişmanlığını yaşamanızı hiç istemem.

İlişkisi olmayan Aslanlar için de durum pek farklı değil; yeni bir ilişki içerisinde olmaya bu kadar açıkken, beklentiniz “niyeti ciddi” yönünde. Her ilişki daha ilk anda büyük kıvılcımlara sahne olup, yıldırım aşkına dönüşmez, bunu unutmayın. Bazen de (ki en sağlıklısı da bu) birbirinizi tanıdıkça hisleriniz yoğunlaşır ve güven duygunuzun da paralel gelişimiyle, büyük adımlar atmak için kendinizi ve ilişkinizi hazır hissedersiniz.

Aslan Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Aslan Burcu 17 Ocak para

İş hayatınızda halen tüm kartlarınızı oynadığınızı düşünmüyorum. Hala sizin dahi farkında olmadığınız becerileriniz var ve bu hafta, artık bunları sergilemeniz için kesinlikle en uygun zaman. Bu konuda belki mentor ile de çalışmalısınız. Çünkü sahiden efektif bir zihniniz var fakat asla doğru yere kanalize etmeyi başaramıyorsunuz. Kendinizi ve yapabileceklerinize daha fazla güven duymalısınız. Başarısız olursam ya da elimde patlarsa korkusunu iş işten geçmeden terk edin.

Alım-satım işlemleri için beklemede kalmanız daha makul olabilir. Karşınızdaki kişiyle fiyat konusunda uzlaşma sağlamakta zorlanıyorsunuz. Karşı taraf sizi epey zorluyor. Geri adım atmamalı teklifinizin arkasında durmalısınız. Hangimiz istediğimiz her şeyi istediğimiz fiyata alabiliyoruz ki?

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu