Astroloji

Aslan Burcu 10 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

10 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan burcu haftalık burç yorumu… Aslan burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Aslan burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 10 Ocak 2022 Pazartesi günü Aslan yorumu ile keşfedin…

Aslan Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Konfor alanınızdan uzaklaşmayı göze almalı, tüm gününüzü ve enerjinizi iş hayatınıza tüketmekten vazgeçmelisiniz. Bu ara bir türlü dengeyi tutturamadığınızı görüyorum. Ya yataktan çıkıp işe gitmek dahi istemiyorsunuz ya da sabahlara dek çalışıyorsunuz. Bu da sürekli tatminsiz hissediyor oluşunuzun başlıca nedeni… Ama ben yakın zamanda bu yaşamsal dengeyi sağlayabileceğinizi öngörüyorum. Çünkü Neptün’ün konumu sizin burcunuza adeta ganimetler yağdırmak için geliyor. Ayrıca bununla da bitmiyor, üstüne üstlük Jüpiter de Neptün’ün bıraktığı izlerden geçiyor ve bu kelimenin tam anlamıyla banka hesabınızın dolgunlaşması demek!

Aslan Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

“Dost acı söyler” sevgili Aslanlar ve ben bunu size söylemek zorundayım. İlişkilerinizde sadakat, masumiyet ve tutkuyu böylesine arayıp, ön planda tutarken siz karşı tarafa ne vadediyorsunuz? Siz yeterince sadık mısınız? Tutkuyu ateşleyen taraf mı yoksa beklentide olan mısınız? Şeytan tüyünüzü inkar edemeyiz ama ait hissedeceğiniz bir ilişki için yeterli değil!

Yeni bir ilişkiye başlayanlar ve arayış içerisinde olanlar öncesinde mutlaka kendisine bir çeki düzen vermeli. Siz kendinizi kusursuz bir sevgili olarak görüyor olsanız da gerçekler öyle demiyor… Tartışmaları büyütmekte ve üçüncü kişilere dikkatinizin kaymasında bu denli tehlikeli olan tek burçsunuz. Bu yıl durulmak için dönüm noktası olmalı; aksi halde kaçırabilecekleriniz korkutucu!

Aslan Burcu 10 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Aslan Burcu 10 Ocak para

İçinde bulunduğunuz sektörde kurduğunuz arkadaşlıklar başınıza bela olabilir. Duygusallığa yer olmadığını bir kez daha tecrübe edeceğiniz bir hafta ne yazık ki. Arkadaş olduğunuz kişilerle rekabete girmek zorunda kalmak sizi incitebilir ama bunun olağan bir durum olduğunu kabullenmelisiniz. Bu duruma takılmak yerine tercih edilen tarafın siz olmasını sağlayacak hamlelerde bulunup, kendi işinize odaklanın.

Hafta içinde küçük çaplı parasal problemler baş gösterebilir. Fakat oldukça kısa süreli ve çözülebilir bir durum, bu nedenle üzerinde can sıkmanıza değer görmüyorum. Ama temkinli davranmak ve kenarlarda bir yerlerde B planı bulundurmanın zararı olmaz.

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu