Astroloji

Akrep Burcu 31 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

31 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep burcu haftalık burç yorumu… Akrep burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 31 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep yorumu ile keşfedin… 

Akrep Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

İkili ilişkilerinizi yönetirken geride bıraktığımız hafta epey zorlandınız. Kendinizi çevreniz tarafından anlaşılmıyor hissettikçe hırçınlaştınız. Pek çok açıdan olumlu yönde seyreden haftanızı düşüren tek şey ilişkinizdi. Şimdi ise önümüze bakma ve telefi etme zamanı! Merkür’ün düz hareketi, ilişkinizde bir türlü açmadığınız kapıların açılmasını ve buzdan duvarlarınızın erimesi için gerekli olan desteği size vermeye hazır! 

Kariyeriniz için olumlu gelişmeler halen devam ediyor. Daha fazla sorumluluk alabilir, gözünüzde büyüttüğünüz işlerin o kadar da zor olmadığını; yapmanız gereken tek şeyin odaklanıp başlamak olduğunu fark edeceksiniz.  

4 Şubat’taki Merkür hareketi aynı zamanda karar alma mekanizmanıza netlik getiriyor. Uzun zamandır kafanızı meşgul eden, çözüm geliştirmekte zorlandığınız konuları hızla ve doğru hamlelerle sonuçlandırabilirsiniz.  

Akrep Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

akrep burcu 31 ocak aşk

1 Şubat itibariyle gerçekleşecek olan ve etkisini tüm hafta boyunca hissedeceğimiz Yeni Ay, öncelikli olarak aile ilişkilerinizde sorun çözümlerini ve onarımı sağlayabilir. Öte yandan bu süreçte aile fertlerinizle ilgili olarak bazı sorumluluklar yüklenmek zorunda kalabilirsiniz.  

Aşk hayatınızda ise ne yazık ki büyük hatalara kapılmak üzeresiniz. Kaderinizi tamamıyla değiştirecek bir ilişki içerisindeyken ya da bu ilişkiye doğru küçük adımlar atıyorken yine yoldan sapmak ve kolay olana koşmak üzeresiniz. Doğru ve uzun soluklu bir ilişkiden neden böylesine korkuyorsunuz anlamak çok güç… Yüzeysel ve kısa süreli ilişkilerden şikayet edip duruyorken ciddi bir ilişki için en ufak bir çaba göstermiyorsunuz. Bu tabloda tatminsiz ve mutsuz hissetmeniz kaçınılmaz. Yönetici gezegeniniz olan Plüton, ilişkilerinizdeki önceliği cinsellik temelinde yürütmek için itici bir güç oluşturuyor. Fakat bunun altında yatan başlıca nedenlerden biri de duygusal bir ilişkide kendinizi zayıf hissetmeniz.  

Akrep Burcu 31 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

akrep burcu 31 ocak para

Plüton’un enerjisi sadece ilişkiler konusunda karmaşıklığa neden olmuyor diğer yüzüyle de parasal konularda giriş açısı oluşturmaya devam ediyor. Fakat küçük bir uyarım var. İş hayatınızda diğer kişilere karşı daha sağduyulu davranmalısınız. Birilerinin üzerine basarak bir şeyler elde etmeye ya da bir basamak üste çıkmaya çalışmayın. Emin olun buna ihtiyacınız yok. Üstünlüğü ele geçirmeye bayılıyorsunuz bunu biliyorum ama karma is for you… 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu