Astroloji

Akrep Burcu 21 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu

21 Şubat 2022 Pazartesi günü Akrep burcu haftalık burç yorumu… Akrep burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 21 Şubat 2022 Pazartesi günü Akrep yorumu ile keşfedin…

Akrep Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Genel Durum

Sevgili Akrep burçları; sorun yokken sorun yaratmaktan vazgeçebilirseniz bu haftanın yönünü tayin etmek sizin elinizde olacak… Enerjinizin hafta başında biraz düşük olduğunu ve odaklanma güçlüğü çektiğinizi söyleyebilirim. Yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumluluklara ve bazen de yakınlarınıza karşı tahammül seviyeniz hayli düşük. Pazartesi ve en çok da Salı günü bu gergin etkiler altında olmanıza karşın Çarşamba günü ışıl ışıl bir gün doğuyor olacak. Kendi isteklerinizi görmezden gelmiş olduğunuz uzun bir dönemi geride bırakıyor ve iyi düşünmenin güçlendirici etkisini bire bir olarak tecrübe diyorsunuz. 

Akrep Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler

Akrep Burcu 21 Şubat aşk

Haftanın ilk gününde Ay Terazi burcunda, Salı günü ise Akrep burcunda olacak. Cuma günü ise Merkür ve Uranüs arasındaki dik açı; olaylar üzerinde çok fazla düşünme, kendinizi yalnızlaştırma, empati kurmada zorlanma ve duygusal çöküşleri beraberinde getirebilir. Yeni ilişkiler kurmakta zorlandığınız gibi mevcut ilişkilerinizi sürdürebilmekte ve yönetmekte de zorlanmanız çok olası. Tartışmaları büyütmemek için ekstra çaba sarf edin. Ve bazen elbette ki kırıcı olsa da sinir halinde insanların ağızından istemedikleri şeylerin çıkabileceğini de unutmayın. Üzerinde düşünüp, kendinizi kurmayın.  

Çarşamba ve Perşembe günlerinde ise hatta buna Pazar gününü de dahil edebiliriz. Son derece olumlu etkiler altında olacaksınız. Hayatınızda biri varsa partneriniz tarafından desteklendiğinizi görmek gücünüze güç katacak. Kaygılarınızın yüksek olduğu bu dönemde kendinizi güvende hissetmek, hayatınızın her alanında doğru kararlar alabilmeniz için oldukça değerli. 

Hayatınızda biri yoksa duygusal beklentilerinizi aileniz veya arkadaşlarınızla doldurmayı deneyin. Bilhassa aile büyükleriniz; büyükanne ya da büyükbabanızla vakit geçirmek size çok farklı hissettirebilir.  

Akrep Burcu 21 Şubat Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum

Akrep Burcu 21 Şubat para

Üzülerek söylüyorum ki finansal olarak pek de tatmin edici bir hafta değil. Geride bıraktığımız haftadan gelen etkilerle, hafta başındaki Ay hareketinin güçlerini birleştirmesi Pazartesi ve Salı gününün her anlamda tahammül edilmesi zor kılıyor. Cuma günü ise yine kendinizi koruyun. Yatımlarınız için sallantılı bir gün olabilir. Eyleme geçmek için her an tetikte olun ve piyasalardan gözünüzü ayırmayın. 

Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri nispeten daha şanslısınız. Üzerinizdeki kara bulutların dağılmasıyla birlikte, üzerinizde hissettiğiniz baskı da azalıyor olacak.  

Pazar günü ise olağandışı ve sizi zorlayabilecek olan harcamalar yapabilirsiniz. Yerinizde olsam bu konuda tekrar tekrar düşünürdüm.  

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu