Astroloji

Akrep Burcu 17 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu

17 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep burcu haftalık burç yorumu… Akrep burcunu bugün neler bekliyor? Yıldızlar, Akrep burçları için bugün neler söylüyor? Genel durumunuzu, aşk hayatınızı ve finansal durumunuzu, Zevosis’in özel 17 Ocak 2022 Pazartesi günü Akrep yorumu ile keşfedin… 

Akrep Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Genel Durum 

Düşünce yapınızı değiştirmek zor ama neden denemeyelim? Hele ki yönetici gezegeniniz bu konuda size arka çıkmak için can atıyorken… Bunu nasıl başarabiliyorsunuz gerçekten bilemiyorum ve ayrıca bunu yapabilen de tek burçsunuz; bir yanınız sahip olduklarınızdan sahiden de oldukça tatminkar ve şükür eder durum. Ama diğer yanınızsa oyuncağını yere fırlatan bir çocuk gibi ve hiçbirinin sizi mutlu etmeye yetmediğini düşünüyorsunuz. Sanırım ikincisi daha ağır basıyor. Sahip olduklarınız derken bunu sadece maddi edinimleriniz ya da statünüz olarak değerlendirmeyin, inşa ettiğiniz bir karakteriniz, farkındalığınız, sizi sahiden ayıran ve de özel kılan bir duruşunuz var. Sizi yeniden, önce kendinizin sonrasında ise elinizdekilerin kıymetini bilmeye davet ediyorum. Bunu yeniden sağlayın ki işleyip, parlatarak hayatımızda kullanabilelim.

Akrep Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Aşk & İlişkiler 

Akrep Burcu 17 Ocak aşk

Eveeet, çok sevgili Akrepler; geldik ateşin bacayı sardığı ve benim en sevdiğim kısma… Size haftalardır “farklı biri, farklı biri” diye sayıklayıp duruyordum. Yavaş yavaş bu kişi sahneye doğru küçük adımlar atıyor. Öyle görüyorum ki çevrenizden olmayan bu kişi ile karşılaşmanız tesadüfü bir tanışıklıkla gelişecek. Önümüzdeki günlerde olası bir iş seyahati ya da tatil durumu, bu romantik karşılaşma için ev sahipliği yapmaya hazır. İlişkinizin level atlaması, uzun bir ilişki olarak adlandırılması ne kadar sürer bilemiyorum ama şu bir gerçek ki içsel olarak çok çok kısa sürede birbirinizi anlıyor daha da önemlisi anlamak için çabalamaya can atıyorsunuz.

Akrep Burcu 17 Ocak Haftalık Burç Yorumu Finansal Durum 

Hangi burç hem aşkta hem parada kazanış ki siz kazanasınız? Yine de gözünüz korkmasın, neyse ki kötü bir haberim yok ama müjdeleyecek bir haberimin de olduğu söylenemez. İkazda bulunabileceğim tek nokta aciliyet teşkil etmediği sürece yeni şeylere kalkışmayın. Bekleyen imzalar varsa olabildiğince fazla gözden geçirin, oluşabilecek risk faktörleri ve diğer ihtimaller üzerinde düşünün. Tüm bu güvensiz koşullara rağmen gelişme kaydetmekten de kopmayın, çünkü para konuşacağımız günler de çok yakında.

 

admin

Severek yazdığım, sizlerle dertleştiğim mekan burası. Hayattan zevk alarak yaşamak mı istiyorsun? Bi yere gitme. Zevosis'i takip et.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu